Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.)
SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Lausanne – Sparta Praha 2:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Utorok 09.08.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Prípravný zápas

Erat prestrelil Pogga v bránke belasých, na samostatné nájazdy by zvíťazilo Brno.

59:53
    Štencel dve minúty držanie, Čiliak sa vrátil do bránky, hráme štyria proti štyrom.

59:53
    Kundrátek bol faulovaný na centrálnom kruhu pri streľbe, puk minul prázdnu bránku.

58:30
    Čiliak zostal na striedačke, hostia budú hrať power play päť na štyri.

58:30
    Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretiny.

58:30
    Smoleňák opúšťa hraciu plochu, menší trest dve minúty za nedovolené bránenie.

57:05
    Teraz to už však faul bol a na trestnú usadá na dve minúty za držanie Malec.

56:26
    Smoleňák bol tvrdo atakovaný na mantinel, postavil sa a chcel si to vydiskutovať s hráčom súpera, no toto predsa vie Radek rozdýchať a ten zákrok bol podľa mňa čistý. Porada rozhodcov je tu.

55:02
    Spoza bránky dostal puk na tutovku pred bránkovisko Vojtěch Němec, ktorý pohotovo vystrelil, Pogge bol v strehu a útočníka hostí vychytal.

50:38
    Vojtěch Němec dostal sekerku a na dve minúty opúšťa hraciu plochu Nedorost, presilovka pre Kometu je tu.

49:25
    Štencel mal na hokejke vyrovnávajúci gól, spred bránkoviska po malej skrumáži však trafil len pravú žrď domácej bránky a následnú strelu od modrej v podaní Tršku Pogge zrazil za svoju bránku.

48:15
    Prečíslenie domácich dva na jeden, Zigo dostal puk na podnose na pravú stranu a vystrelil, minul však tesne bránku Čiliaka, dnes Tomášovi nie je súdené skórovať!

46:09
    Kvapil premiešal puk na hokejke medzi kruhmi a pekne vystrelil, Pogge dobre čítal hru a puk zrazil za svoju bránku.

45:16
    Zigo mohol rozjasať tribúny, strelu z ľavej strany vyrazil Čiliak na druhú stranu, Tomáš však ťažký puk do odkrytej bránky poslať nedokázal.

38:12
    Spoza pravého kruhu príklepom vystrelil Zaťovič, Pogge puk najskôr zrazil dole na ľad, aby ho následne schoval pod svoju rukavicu.

36:23
    Zigo dnes po druhýkrát preveril pozornosť Čiliaka, ktorý ho aj teraz vychytal, keď puk zrazil na pravú stranu klziska, Tomáš si tak na zápis do listiny strelcov bude musieť ešte počkať.

35:43
    Nedorost naservíroval spoza bránky puk povedľa bránkoviska na palicu Kubalíkovi, ktorý pohotovo vystrelil, Čiliaka bol pozorný a puk zrazil za svoju bránku.

34:09
    Do dráhy puku sa obetavo vrhol Káňa, ktorý sa bolestivo zdvíhal z ľadovej plochy a už zamieril rovno do šatne.

33:15
    Brno dáva gól!
    Defenzíve domácich ušiel po pravej strane JAN HRUŠKA, ktorý vystrelil švihom z pravého kruhu a puk cez vyrážačku gólmana skončil pod jeho brvnom. Asistencia: Jan Štencel.

32:27
    Lušňák dostal dve minúty za hákovanie, presilovku si teraz zahrá Kometa.

31:10
    Obrovský tlak belasých, Čiliak zlikvidoval dve tutovky, najskôr pálil z medzikružia Cheechoo, potom z ľavej strany Jeglič, Marek oba puky vyrazil späť do hry.

30:07
    Kometa pôjde do troch, Káňa dostal dve minúty rovnako za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.
    29:33 Striedanie gólmanov

29:33
    Za búrlivého potlesku prichádza medzi žrde Justin Pogge, bránku opustil Barry Brust.

29:33
    Slovan si zahrá presilovku, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal Erat.

27:49
    Kubalík mal šancu a pekne vystrelil z medzikružia, Čiliak išiel do pokľaku a puk cez svoju hruď vyrazil späť do hry.

25:24
    Puk dostal medzi kruhy do palebnej pozície Zigo, ktorý tvrdo príklepom vystrelil, pričom sa mohol opýtať Čiliaka, kam to chceš? Puk však poslal na ochranné sklo!

24:34
    Jeglič mal na palici tretí kúsok do siete hostí, vystrelil spred bránkoviska po malej skrumáži, Čiliak puk zrazil do rohu klziska.

23:59
    Slovan zamkol Kometu v pásme, Starosta vystrelil švihom z ľavého kruhu, Čiliakovi puk vypadol z lapačky a skáckajúc okolo ľavej žrde minul jeho bránku.

22:14
    Brust vykorčuľoval za pukom za bránku, skončil na ľade po faule Zohornu, ktorý tak dostal dve minúty za nedovolené bránenie, sily na ľade sa na okamih vyrovnajú.

20:45
    Brust čaroval vo svojej bránke, najskôr v ľahu na bruchu nohou kopom vyrazil vyrazil puk smerujúci do bránky z hokejky Erata, ktorý strieľal nekrytý vedľa bránkoviska, potom Barry zlikvidoval puk vypálený Kvapilom z medzikružia, nuž a tribúnami znie mohutné Barry, Barry...

20:31
    Slovan pôjde na okamih do trojky, za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal dve minúty Smoleňák.

19:42
    Čiliak musel zasahovať po brejku domácich, nevidel som dobre, ktorý že to hráč v bielom drese prevetral jeho lapačku.
    18:42 Kvapil na ľade a vylúčenie za hokejku

18:42
    Kvapil sa len ťažko zdvíhal z ľadu, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou vyfasoval Bačík.

17:01
    Slovan Bratislava dal gól!
    Krásna akcia domácich ako z hokejovej učebnice, po prihrávkach na jeden dotyk dostal puk na pravý kruh NICK PLASTINO a švihom vymietol šibenicu nad lapačkou Čiliaka. Asistencie: Žiga Jeglič a Ivan Švarný.

16:43
    Za podrazenie odchádza na lavicu hanby Štencel, Slovan bude hrať 33 sekúnd presilovku štyroch proti trom.

15:16
    Hráme štyria proti štyrom, Vincour dostal dve minúty za hrubosť a Petráš dve minúty za rovnaké previnenie.

09:41
    Taffe vystrelil spoza ľavého kruhu po ľade, na kruhu puk umne hokejkou podvihol JONATHAN CHEECHOO a puk usmernil pod vinkel Čiliakovej bránky. Asistencia: Jeff Taffe.

08:48
    Hákovanie a dve minúty pre Štencla, Slovan bude hrať druhú presilovku v zápase.

05:44
    Za podrazenie dostal dve minúty Vojtěch Němec, presilovú hru si zahrá Slovan.

02:05
    Erat spoza bránky poslal pred bránkovisko puk Kvapilovi, Marek vystrelil z prvej, Brust puk vyrazil späť do hry.

01:25
    Luža dostal dve minúty za držanie, presilovú hru si zahrá Kometa.

01:17
    Lušňák stratil puk v útočnom pásme, po pravej strane ušiel defenzíve domácich Vincour, po prechode kruhom vystrelil, za Brustom zazvonila konštrukcia jeho bránky!

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Cheechoo (Taffe), 18. Plastino (Jeglič, Švarný) – 34. Hruška (Štencel)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta (A), Luža, Meszároš, Švarný (A), Plastino, Bačík, Němeček – Smoleňák (C), Taffe, Cheechoo – Lušňák, Chipchura, Viedenský – Kubalík, Jeglič, Nedorost – Petráš, Zigo, M. Hlinka – Šiška
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Koch, Malec, Trška, Šnajnar – Kvapil, Zohorna, Erat(C) – Zaťovič, V. Němec, Vincour – Káňa, Hruška (A), Haščák – Havránek, Dočekal, Vondráček – Dostálek

Rozhodca: Novák, Goga – Stanzel, Kacej

Diváci: 5.260