Maastricht – Graafschap 0:1 (kon.) | FC Eindhoven – Breda 1:0 (kon.) | GA Eagles – Venlo 1:0 (kon.)
Almere – Willem II 0:1 (kon.)
FC Eindhoven
1:0 (0:0)
NAC Breda
cz Piatok 13.05.2016, 19:45Holandská Eredivisie • Baráž o udržení

Eindhoven vyhrává tento zápas rozdílem jedné branky. V jednasedmdesáté minutě se prosadil Kastaneer, který rozhodl o výhře svého celku. Já Vám děkuji za pozornost a přeji pěkný den. (21:42:32)

90+3

90+3
    Střídání v týmu FC Eindhoven: ze hřiště odchází Caenepeel, přichází Koc.

90+2
    Ránu na branku však Swinkels vyrazil daleko z vápna.

90+1
    Domácí tým si při bránění pomohl nedovoleným způsobem. Volný kop pro Bredu.

90
    Tři minuty se nastavují.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik sudí přidají nad rámec devadesáti minut.

88
    Nově příchozí Brands se mohl stát hrdinou, do výborné pozice dostal přesnou přihrávku, jenomže to zakončení? Na nedostatečnou. Nechal vyniknout brankáře domácího celku.

87
    Eindhoven se nyní brání, ale zatím to zvládá dobře.

86
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Unal, přichází Brands.

85
    Volný přímý kop pro hostující celek jako jedna z posledních možností na vyrovnání. Kdepak, Breda se vůbec ke střele na branku nedostala.

83
    Suk to byl, který se dostal do zajímavé střelecké pozice a od vyrovnání ho dělilo deset možná dvacet centimetrů.

82
    Breda se snaží o vyrovnání, ale naráží na dobře postavenou obranu domácího týmu.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut základní hrací doby, do nichž vstupují domácí s jednobrankovým vedením.

79
    Volný kop Bredy vyrazil domácí brankář daleko od své branky, následně se k míči dostávají hráči FK Eindhoven.

78
    Tak dlouho si útočníci Bredy dávaly přednost, až se do zakončení přes obranný blok nedostali.

76
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Matic, přichází Naah.

75
    Hostující celek se pokouší vyrovnat, střela Arse končí v náruči brankáře domácích.