Zlaté Moravce – Ružomberok 1:2 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 1:2 (3:4 po pen.) | Žilina – Dunajská Streda 3:0 (kon.)
koniec po penal. (3:4)
FK Senica
1:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Utorok 15.03.2016, 17:30 • OMS Aréna • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Od nás je to všetko, ďakujem za pozornosť. Želám vám pekný zvyšok dňa. (19:54:26)

Nikos Papavasiliou:
    Bol to pre nás náročný zápas. Rýchlo sme inkasovali, ale rýchlo sme sa z toho dostali. Cez prestávku sme zvýšili v kabíne hlas. Mucha ukázal aký je dôležitý pre mužstvo. Taký je futbal, niekedy tím má šťastie, niekedy nemá. Sme radi, že sme postúpili.
    Dušan Vrťo:
    Na zápas sme sa veľmi tešili, pre naše mladé mužstvo je to skúsenosť. V prvých minútach sme vytriezveli, že ako má zápas vyzerať. Všetci, čo ste tu, viete, že inkasovaný gól nemal platiť, bez diskusie. Naši chalani odviedli dobrý výkon, nemusia sa hanbiť. Za dnešný výkon si chalani zaslúžia pochvalu.

Čakáme na tlačovú konferenciu a vyjadrenia oboch trénerov.

Po rozstrele vyhrali hráči Slovana a tešia sa z postupu do ďalšieho kola. Mucha v penaltovom vabanku dvakrát skvele zasiahol a vychytal Šmehyla a Dolného.