Zlaté Moravce – Ružomberok 1:2 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 1:2 (3:4 po pen.) | Žilina – Dunajská Streda 3:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:2 (1:2)
MFK Ružomberok
Utorok 15.03.2016, 17:00Slovenský pohár - Slovnaft cup

O víťazstve Ružomberčanov sa rozhodlo už v prvom polčase, v ktorom padli všetky tri góly. MFK Ružomberok tak postupuje do semifinále Slovnaft Cupu.

Prajeme príjemný večer! (18:57:10)

90+2

90
    K riadnemu hraciemu času sa nadstavujú 2 minúty.

89
    Štandartku z dobrej pozície majú k dispozícii tentoraz aj hostia, Ružomberok sa odhodlal k priamej strele, brankár Kováč chytá.

88
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Školnik (FC ViOn Zlaté Moravce).

87
    Žltú kartu dostáva Školnik (FC ViOn Zlaté Moravce).

87
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Gál Andrezly, prichádza Kučera.

86
    Zlatomoravčania volili priamu strelu, lopta však letí nad Tofiloského bránu, brankár hostí sa chystá na odkop z vlastnej šestnástky.

85
    Riadna hracia doba sa nám zachvíľu končí, Zlaté Moravce majú k dispozícii v 85. minúte štandartku z nebezpečnej pozície.

83
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Gešnábel, prichádza Bamba.

78
    Darko Tofiloski má teraz viac roboty, musí byť v pozore, zatiaľ však domáci nevedia nájsť recept na v druhom polčase pozornú obranu Ružomberčanov.

74
    Darko Tofiloski musel teraz zasahovať, domáci sa zmohli na strelu na bránu, našťastie pre hostí bol brankár Ružomberka na svojom mieste a chytá.

73
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Ďubek, prichádza Sapara.

69
    Ružomberčania stratili loptu po neúspešnom útoku, zo šestnástky domácich sa chystá na odkop Pavel Kováč.

66
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Karlík, prichádza Školnik.

66
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Cebara, prichádza Krznarič.

64
    Žltú kartu dostáva Gerát (MFK Ružomberok).

60
    Stav sa zatiaľ v druhom polčase nemení, Zlatomoravčania v tejto časti hry zatiaľ nevystrelili do priestoru hosťujúcej brány.