Espanyol – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
2:1 (1:0)
Rayo Vallecano
Pondelok 07.03.2016, 20:30 • Power8 Stadium (Cornellà de Llobregat-Barcelona) • Španielska LaLiga • 28. kolo

Zápas v Barcelone sa skončil. Druhý polčas priniesol dva góly, jednu červenú kartu a množstvo zahodených šancí domáceho tímu. V 67. minúte vyrovnal na 1-1 Bébé, ale už o 10 minút vrátil vedenie domácim González. V 90.minúte videl druhú žltú kartu Sánchez, a tak domáci dohrávali zápas s 10 hráčmi.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:21:46)

90+3

90+3
    Posledná minúta dnešného zápasu prináša snahu Vallecana, ale zatiaľ to nevyzerá na vyrovnávajúci gól.

90+2
    Gónzalez padá v 16ke hostí po zásahu Manucha, ale penalta to nebude.

90+1
    González vidí žltú kartu za simulovanie.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Diop vidí žltú kartu za nešportové správanie.

90
    Sánchez vidí druhú žltú, a teda červenú kartu po faule na Özbiliza.

90
    Asensio skvele prihral pred bránu Sánchezovi, ktorý však z niekoľkých metrov namieril priamo do stredu brány kde bol pripravený brankár Yoel.
    89. Víctor Sánchez (ESB)

89
    Duarte si v domácej 16ke neporadil a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Lópeza.

88
    Loptu na malú chvíľu získali domáci, ale znova sú pri nej hráči Vallecana, ktorí sa dostávajú do záverečného tlaku.

87
    Pri lopte sú stále hráči Vallecana, ktorí sa márne snažia dostať pred domácu 16ku. Hráči Espanyolu skvele bránia a držia hru ďaleko od svojej brány.

86
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Pri lopte sú hostia, ktorí sa ešte snažia o vyrovnávajúci gól.

85
    Na opačnej strane útočný faul Diopa a ďalší priamy kop pre Vallecano, tentokrát pred vlastnou 16kou.

84
    Caicedo si v súboji s Llorentem pomohol faulom, a hostia získavajú priamy kop z cca 35 metrov.

83
    Caicedo s Asensiom vymysleli peknú akciu, ale druhý menovaný bol v momente prihrávky v ofsajde, a tak loptu získavajú hráči Vallecana.

82
    Hostia začínajú novú akciu rozohrávkou v strede ihriska. Domáci vyčkávajú pred vlastnou 16kou.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva už iba 10 minút. Presne toľko majú hostia na to, aby strelili vyrovnávajúci gól.