Paríž – Montpellier 0:0 (kon.) | Angers – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Bordeaux – GFC Ajaccio 1:1 (kon.)
Lille – Remeš 2:0 (kon.) | Nice – Troyes 2:1 (kon.) | Bastia – Lorient 0:0 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 05.03.2016, 20:00 • Stade Jean Bouin (Angers) • Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou. (21:54:31)

Je konec, Angers měli šanci se dotáhnout na svého dnešního soupeře v tabulce, jenže to se jim nepodařilo, jelikož každý z celků si připisuje za remízu bod.

90+3

90+3
    Míč je u středu hřiště, rozhodčí každou chvíli ukončí tento zápas.

90+3
    Jérémy Clément (AS Saint-Étienne) za svůj šlapák u půlící čáry vidí žlutou kartu.

90
    Sudí Gautier nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Rozhodčí dal výhodu domácím, kteří mohli podniknout zajímavý útok, jenže to se jim ideálně nepodařilo.

87
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Arnold Bouka Moutou, přichází Olivier Auriac.

87
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Ole Selnaes.

84
    Domácí brankář byl poslán k zemi poté, co už měl míč v rukavicích. Rozhodčí raději na malou chvíli přerušil hru.

83
    Hra se už přesunula na druhou stranu hřiště, kde rozehraje roh Eysseric.

81
    Fotbalisté Angers kombinují u půlící čáry a chystají se na postupný útok.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Goran Karanovic.

80
    Po sražené střele se k rozehrávce rohu z pravé strany staví Eysseric.

79
    Domácí obrátili hru ke svému brankáři, který dlouhým nákopem posílá míč směrem k půlící čáře.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Alexander Søderlund.

76
    Žlutých karet začíná přibývat, další vidí Romain Saïss (Angers SCO).

75
    Žlutou kartu dostává Billy Ketkeophomphone (Angers SCO).

74
    Eysseric rozehrál roh z pravé strany na bližší tyč, odkud soupeř poslal míč do bezpečí.

Adam Joska

Michal Luxa

Góly:

Karty:   26. Sunu (AGR), 63. Mangani (AGR), 66. Thomas (AGR), 75. Ketkeophomphone (AGR), 76. Saïss (AGR) – 23. Lemoine (SET), 68. Eysseric (SET), 90+3. Clément (SET)

Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5.
    Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – Saïss – Sunu (80. Karanovic), Diers (56. Yattara), Mangani, Bouka Moutou (87. Auriac) – Ketkeophomphone.
    Náhradníci: Petrić – Angoula, Bourillon, Auriac, Yattara, Karanovic, Benrahma.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Bayal Sall, Tabanou – Clément – Eysseric, Lemoine (87. Selnaes), Cohade (72. Pajot), Monnet-Paquet (78. Søderlund) – Maupay.
    Náhradníci: Moulin – Assou-Ekotto, Perrin, Søderlund, F. Pogba, Pajot, Selnaes.

Rozhodca: Gautier – Gaillard, Jeanne