Skalica – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Ružomberok | 1:1 (kon.) |
Žilina B – Borčice | 0:0 (kon.) | | | Trnava B – Senec | 2:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Šaľa | 2:0 (kon.) |
Haniska – R. Sobota | 2:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 0:0 (odl.) | | | Poprad – Lok. Košice | 1:1 (kon.) |
Brno – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Jihlava – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Bohemians – Teplice | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 2:1 (kon.) |
Tottenham – Arsenal | 2:2 (kon.) | | | Manchester City – Aston Villa | 4:0 (kon.) | | | Newcastle – Bournemouth | 1:3 (kon.) |
Swansea – Norwich | 1:0 (kon.) | | | Chelsea – Stoke City | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Sunderland | 1:1 (kon.) |
Everton – West Ham | 2:3 (kon.) | | | Watford – Leicester | 0:1 (kon.) |
Real Madrid – Vigo | 7:1 (kon.) | | | Villarreal – Las Palmas | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Sevilla | 1:1 (kon.) |
La Coruña – Malaga | 3:3 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 2:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 5:1 (kon.) | | | Augsburg – Leverkusen | 3:3 (kon.) |
Brémy – Hannover | 4:1 (kon.) | | | Frankfurt – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Schalke | 1:3 (kon.) |
Dortmund – Bayern | 0:0 (kon.) |
Hellas Verona – Sampdoria | 0:3 (kon.) | | | Neapol – Chievo | 3:1 (kon.) |
Brugge – Sint-Truiden | 3:0 (kon.) | | | Liége – Genk | 2:1 (kon.) | | | Oostende – Charleroi | 2:1 (kon.) |
Mouscron – Anderlecht | 2:1 (kon.) | | | Lokeren – Westerlo | 2:1 (kon.) | | | Kortrijk – Waregem | 1:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Mechelen | 0:0 (kon.) |
Lisabon – Benfica | 0:1 (kon.) |
Samara – Rostov | 0:1 (kon.) | | | Kazaň – Kubaň Krasnodar | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Zenit | 0:0 (kon.) |
Paríž – Montpellier | 0:0 (kon.) | | | Angers – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) | | | Bordeaux – GFC Ajaccio | 1:1 (kon.) |
Lille – Remeš | 2:0 (kon.) | | | Nice – Troyes | 2:1 (kon.) | | | Bastia – Lorient | 0:0 (kon.) |
Vyšehrad – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Vlašim – Opava | 0:0 (kon.) |
Salzburg – Grodig | 3:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Wolfsberger | 0:2 (kon.) |
Mattersburg – Sturm Graz | 1:0 (kon.) |
Zwolle – Graafschap | 2:1 (kon.) | | | Groningen – Eindhoven | 0:3 (kon.) | | | Heerenveen – Utrecht | 0:4 (kon.) |
Górnik Ł. – Nieciecza | 1:2 (kon.) | | | Śląsk – Zagłębie | 0:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Zabrze | 3:1 (kon.) |
koniec
Angers SCO
0:0
(0:0)
AS Saint-Étienne
90+3
|
Jérémy Clément (AS Saint-Étienne) za svůj šlapák u půlící čáry vidí žlutou kartu.
|
|
76
|
Žlutých karet začíná přibývat, další vidí Romain Saïss (Angers SCO).
|
|
75
|
Žlutou kartu dostává Billy Ketkeophomphone (Angers SCO).
|
|
68
|
Za tvrdý zákrok u půlící čáry vidí žlutý kartonek Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne).
|
|
66
|
Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO).
|
|
63
|
Žlutou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO), jenž z boku dohrál soupeře. Faul se udál u postranní čáry, takže zbytečná žlutá karta.
|
|
26
|
Žlutou kartu dostává Gilles Sunu (Angers SCO). Ten si pomohl u postranní čáry zatažením za dres a po žlutém kartónku se hodně vztekal.
|
|
23
|
Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne). Hlavní sudí si celou situaci ještě jednou přehrál v hlavě a nakonec ukazuje hostujícímu hráči první žlutou kartu zápasu.
|
Michal Luxa
Góly:
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5.
Rozhodca: Gautier – Gaillard, Jeanne
Diváci:
Karty: 26. Sunu (AGR), 63. Mangani (AGR), 66. Thomas (AGR), 75. Ketkeophomphone (AGR), 76. Saïss (AGR) – 23. Lemoine (SET), 68. Eysseric (SET), 90+3. Clément (SET)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5.
Angers SCO:
Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – Saïss – Sunu (80. Karanovic), Diers (56. Yattara), Mangani, Bouka Moutou (87. Auriac) – Ketkeophomphone.
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bourillon, Auriac, Yattara, Karanovic, Benrahma.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Bayal Sall, Tabanou – Clément – Eysseric, Lemoine (87. Selnaes), Cohade (72. Pajot), Monnet-Paquet (78. Søderlund) – Maupay.
Náhradníci: Moulin – Assou-Ekotto, Perrin, Søderlund, F. Pogba, Pajot, Selnaes.
Tréner:
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bourillon, Auriac, Yattara, Karanovic, Benrahma.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Bayal Sall, Tabanou – Clément – Eysseric, Lemoine (87. Selnaes), Cohade (72. Pajot), Monnet-Paquet (78. Søderlund) – Maupay.
Náhradníci: Moulin – Assou-Ekotto, Perrin, Søderlund, F. Pogba, Pajot, Selnaes.
Tréner:
Rozhodca: Gautier – Gaillard, Jeanne
Diváci:
Adam Joska
@AdamJoska2