Sporting Braga
2:2 (1:2)
FC Sion
Streda 24.02.2016, 18:00Európska liga • Play-off

UEFA Europa League | Final E aí vamos nós a deslizar até aos oitavos de final da competição. SC Braga 2-2 FC SionGolos: Josué (27'), Stojiljkovic (48'); Gekas (16' e 29')#EstamosJuntos

Zveřejnil(a) Sporting Clube de Braga dne 24. únor 2016

Sion bol pred druhým zápasom na pôde Bragy v nevýhodnej situácii, no domácim poriadne znepríjemnil boj o postup. Švajčiarsky tím dvakrát viedol zásluhou Gekasa, no dvakrát prišiel o svoje vedenie a musel sa uspokojiť s remízou. Postupový gól Sportingu Braga strelil v 48. minúte Nikola Stojiljković . (19:56:09)

90+5

90+4
    Domáci futbalisti si už ustrážia postupovú remízu, pretože Sion nemá loptu a do konca ostáva len pár sekúnd.
    90+3. Vincent Ruefli (SON)

90+3
    Obrovská šanca Sionu v úplnom závere zápasu. Vincent Ruefli vypálil z voleja spoza šestnástky a trafil priamo do brvna.

90+2
    Striedanie v tíme Sporting Braga: z ihriska odchádza Ahmed Hassan, prichádza André Pinto.

90+1
    Futbalisti Sionu tlačia všetky lopty dopredu. Nevedia si však vypracovať gólovú šancu.

90
    Nadstavujú sa štyri minúty.

89
    Domáci si zavarili, keď nepokryli center z ľavej strany. Všetko musel vyriešiť až brankár Matheus, ktorý vybehol proti Mujangimu.

89
    Gekas mohol byť s dvoma gólmi hrdinom Sionu, no v druhom polčase bol neviditeľný a dochádzali mu sily.

88
    Striedanie v tíme FC Sion: z ihriska odchádza Theofanis Gekas, prichádza Martin Zeman.

87
    Hostia chceli pohroziť zo štandardky. Centrovaná lopta prišla do šestnástky, no nikto z hráčov Sionu nestrieľal.

86
    Siončania majú problém s prechodom do útoku. Švajčiarsky tím sa nedokáže dostať do tlaku.

84
    Braga sa nikam neponáhľa. Domáci futbalisti sa snažia držať loptu na svojich kopačkách a získavať sekundy.

82
    Domáci nevyužili priestor na rýchly brejk. Ich postup dopredu zastavil obranným zákrokom Vanczák.

81
    Striedanie v tíme Sporting Braga: z ihriska odchádza Nikola Stojiljković, prichádza Rui Fonte.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva len desať minút. Sionu sa kráti čas na to, aby dokázal streliť rozhodujúci gól.