Smíšená štafeta jednotlivců, Canmore | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
SuperG mužů, Čongson | Vítěz: C. Janka (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Garmisch-Partenkirchen | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta jednotlivců, Canmore
Vítěz: Francie
Jan Vojkůvka
Startovní listina štafetového závodu
1. Norsko (Hilde Fenneová, Lars Helge Birkeland)
2. Německo (Luise Kummerová, Erik Lesser)
3. Kanada (Julia Ransomová, Nathan Smith)
4. Švédsko (Ingela Anderssonová, Torstein Stenersen)
5. Rusko (Olga Podčufarovová, Alexej Volkov)
6. Česko (Lucie Charvátová, Michal Krčmář)
7. Ukrajina (Julia Džymová, Oleksandr Žyrnyj)
8. Francie (Marie Dorinová Habertová, Martin Fourcade)
9. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
10. Finsko (Sanna Markkanenová, Matti Hakala)
11. Bělorusko (Darja Blašková, Dzmitrij Abašeu)
12. USA (Annelies Cooková, Leif Nordgren)
13. Slovinsko (Teja Gregorinová, Klemen Bauer)
14. Polsko (Krystyna Guziková, Grzegorz Guzik)
15. Rumunsko (Luminita Piscoranová, Remus Faur)
16. Japonsko (Fuyuko Tachizakiová, Mikito Tachizaki)
17. Itálie (Lisa Vittoziová, Thomas Bormolini)
18. Kazachstán (Galina Višněvská, Jan Savickij)
19. Slovensko (Natalia Prekopová, Michal Kubaliak)
20. Švýcarsko (Irene Cadurischová, Mario Dolder)
21. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
22. Korea (Ji-Hee Mun, Jonmin Kim)
23. Litva (Natalija Paulauskaiteová, Vytautas Strolia)
1. Norsko (Hilde Fenneová, Lars Helge Birkeland)
2. Německo (Luise Kummerová, Erik Lesser)
3. Kanada (Julia Ransomová, Nathan Smith)
4. Švédsko (Ingela Anderssonová, Torstein Stenersen)
5. Rusko (Olga Podčufarovová, Alexej Volkov)
6. Česko (Lucie Charvátová, Michal Krčmář)
7. Ukrajina (Julia Džymová, Oleksandr Žyrnyj)
8. Francie (Marie Dorinová Habertová, Martin Fourcade)
9. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
10. Finsko (Sanna Markkanenová, Matti Hakala)
11. Bělorusko (Darja Blašková, Dzmitrij Abašeu)
12. USA (Annelies Cooková, Leif Nordgren)
13. Slovinsko (Teja Gregorinová, Klemen Bauer)
14. Polsko (Krystyna Guziková, Grzegorz Guzik)
15. Rumunsko (Luminita Piscoranová, Remus Faur)
16. Japonsko (Fuyuko Tachizakiová, Mikito Tachizaki)
17. Itálie (Lisa Vittoziová, Thomas Bormolini)
18. Kazachstán (Galina Višněvská, Jan Savickij)
19. Slovensko (Natalia Prekopová, Michal Kubaliak)
20. Švýcarsko (Irene Cadurischová, Mario Dolder)
21. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
22. Korea (Ji-Hee Mun, Jonmin Kim)
23. Litva (Natalija Paulauskaiteová, Vytautas Strolia)
1. Francie 37:59.0
2. Rakousko +45.2
3. Norsko +55.3
4. Rusko +57.3
5. Itálie +1:02.6
6. Ukrajina +1:13.6
7. Německo +1:29.5
8. Lotyšsko +1:45.2
9. Švédsko +1:45.8
10. Japonsko +1:47.5
11. Kazachstán +1:49.7
12. Kanada +1:54.3
13. Česko +2:43.8
14. Polsko +3:10.3
15. Švýcarsko +3:15.2
16. USA +3:20.1
17. Rumunsko +3:22.0
18. Slovinsko +3:28.7
19. Bělorusko +3:41.0
20. Finsko +4:41.6
Slovensko, Korea a Litva nedokončili