West Ham – Aston Villa 2:0 (kon.) | Leicester – Liverpool 2:0 (kon.) | Sunderland – Manchester City 0:1 (kon.)
Arsenal – Southampton 0:0 (kon.) | Norwich – Tottenham 0:3 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 1:2 (kon.)
Manchester United – Stoke City 3:0 (kon.) | West Bromwich – Swansea 1:1 (kon.)
Norwich City
0:3 (0:2)
Tottenham Hotspur
Utorok 02.02.2016, 20:45 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 24. kolo

Zápas v Norwichi sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól a niekoľko ďalších príležitostí. V 82. minúte trafil Kane iba pravú žrď domácej brány, ale v 90. minúte sa už nemýlil a zvýšil na 3-0 pre Tottenham. Hostia boli v dnešnom zápase lepším tímom, a zaslúžene získavajú 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:40:52)

90+5

90+4
    Prebieha už štvrtá minúta nadstaveného času, ale loptu majú hráči Tottenhamu, ktorí ju držia ďaleko od svojej brány.

90+3
    Kane sa pri hlavičkovom súboji zrazil s Klosem, ale obaja hráči sú v poriadku a hra pokračuje ďalej.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Po akcii Norwichu lopta končí v náručí brankára Llorisa, ktorý ju posiela svojim spoluhráčom do stredu ihriska.

90+1
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Eriksen, a nahradí ho Lamela.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
    90. Harry Kane (TOT)

90
    Tottenham dal gól! Po dobrej práci Eriksena a chybe Olssona sa k lopte dostal HARRY KANE, ktorý si loptu potiahol do domácej 16ky a prekonal brankára Rudda.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Po faule na Walkera zahrávali hostia priamy kop v strede ihriska, ale tým iba odovzdali loptu domácim, ktorí majú k dispozícii ešte niekoľko minút nadstaveného času.

89
    Tettey vidí žltú kartu po faule na Walkera.

89
    Hostia šikovne zbierajú sekundy, a domáci sa stále nevedia dostať k lopte.

88
    Rose vidí žltú kartu za zdržiavanie hry.

87
    Domáci po faule pri postrannej čiare zahrávali priamy kop z cca 30 metrov, ale ten nepriniesol žiadne ohrozenie brány. Domáci však ostávajú na útočnej polovici.

85
    Mulumbu sa snažil presadiť v 16ke Tottenhamu, ale jeho zakončenie vôbec nebolo dobré. Lopta končí vedľa ľavej žrde a bude z toho iba odkop od brány.

84
    Eriksenovi priamy kop vôbec nevyšiel, a brankár Rudd mal veľmi ľahkú prácu. Loptu získavajú hráči Norwichu.

83
    Hostia zahrávali rohový kop z ľavej strany, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Následne sa však previnil Ofoe, a hostia získavajú priamy kop z cca 30 metrov.

82
    Obrovská príležitosť Tottenhamu! Po chybe domácej obrany sa k lopte dostal Kane, ktorý si ju potiahol až do 16ky ale následne nastrelil iba pravú žrď.

81
    Howson sa snažil zakončiť hlavou v 16ke Tottenhamu, ale jeho pokus bol veľmi nepresný a lopta minula ľavú žrď. Nasleduje odkop brankára Llorisa.