HK FCC Město Lovosice
30:26 (17:14)
HC Dukla Praha
cz Streda 09.12.2015, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • 11. kolo

To jde ode mne z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Dnes měla pražská Dukla smůlu v zakončení, kdy domácí Artur Adamík předvedl fantastický výkon a držel střelce Dukly na uzdě. V útoku byl dnes rozdílným prvkem Václav Klimt, který zaznamenal jedenáct branek a byl dnes tahounem Lovosic. Domácí Lovosice tak porazili Duklu Praha 30:26 a připisují si do tabulky dva velmi důležité body. Přeji příjemný zbytek středečního večera, a někdy příště u dalšího nejen házenkářského on-line přenosu, na počtenou. (20:12:49)

Komentář domácího trenéra Vladimíra Šumy (HK FCC Město Lovosice): "Tak pro nás velice důležitý výsledek, kdy jsme předtím třikrát prohráli. Doufám, že nás to trochu zvedne, a také náladu v týmu pozvedne. Řekl bych, že jsme byli dnes lepším soupeřem od první minuty, ačkoli jsme v první poločase vyprodukovali devět technických chyb, tak jsme pořád tahali za delší konec. Velice dobrý výkon samozřejmě Artura Adamíka, který byl maximálně chopen tomu, aby se dnes něco podařilo, což bylo vidět na jeho výkonu, a také Václav Klimt, který se dnes deset krát trefil z dálky, což nám hodně chybělo. Doufám, že se zvedne nálada a potvrdíme to v nedělním utkání proti Frýdku-Místku. Velice dobře jsme bránili Milana Kotrče, kterému se v minulém utkání dařilo, kde nastřílel osm branek, nevím kolik jich dal dnes, ale v prvním poločase se nechal dvakrát vyloučit a nebyl to ten tahoun Dukly, a to jí dnes chybělo. První poločas jsme měli za stavu plus šest pro nás, kdy se nám deset minut nepodařilo vstřelit gól, což nás trochu přibrzdilo, kdy dobrý výkon podal brankář Rangl, ale poté jsme se zase dostali k tomu rozdílu. Dnes rozhodně důležité dva body, které by chtěli potvrdit v neděli proti Frýdku-Místku a 19. prosince v Jičíně, a bylo by dobré mít patnáct bodů než bude přestávka."

Komentář hostujícího trenéra Jana Josefa (HC Dukla Praha): "Tak my jsme dnes totálně vyhořeli na výborném výkonu Artura Adamíka a neporadili jsme si s Klimtem, který se dnes bohužel pro nás chytil. My jsme si vybrali dnes slabou chvilku. I když nemohu a nenáleží mi to, ale musím říct, že opět totálně dvojice rozhodčích Hájek, Macho na obě strany nezvládli utkání, bylo tam spoustu minel. Ale na druhou stranu, my kdyby jsme proměnili alespoň polovinu těch šancí co jsme měli, tak jsme dnes neprohráli. "

Otázka komentátora: " Jak moc Vám chybí zraněný hráči – Petržela, Šůstek?"
    Odpověď trenéra Jana Josefa: "Tak chybí nám úplně stejně jako Lovosicím zraněný Motl s Mikem, my máme Davida Šůstka, Tomáše Petržalu, Filipa Březinu, takže úplně obou straně. "

Mužem zápasu byl dnes vyhlášen po zásluze Artur Adamík, který měl 24 zákroků.