Švédsko
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Česko
cz Piatok 06.11.2015, 14:15 • Monthey • Reprezentácia do 18 rokov

Český výběr udržel pevné nervy a ve čtvrté minutě druhou brankou, o kterou se znovu postaral Kristian Reichel otočil vývoj utkání. Slaví tak důležitou výhru nad stejně starými Švédy! (16:18:13)

59:22
    Larsson zůstává na střídačce, Švédsko to zkouší v šesti.

58:12
    Švédové reagují na českou branku a s blížícím se koncem volí čas pro poradu.

56:00
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi otáčí vývoj utkání! Time – out zřejmě českým mladíkům pomohl. KRISTIAN REICHEL totiž znovu využil spolupráce s Lukášem Douderou a podruhé prostřelil švédského brankáře. Asistence: Lukáš Doudera, Marek Zachar.

55:20
    Česká střídačka reaguje oddechovým časem, je nutné se poradit.

55:20
    Jacob Cederholm (SWE) si odsedí už druhý dvouminutový trest, a to za držení hole.

52:38
    Za vysokou hůl je dvěma minutami potrestán člen třetí české formace Petr Kodýtek.

48:10
    Dvířka na trestnou se znovu otevírají pro Švédy. Za nedovolené bránění je dvěma minutami na lavici hanby potrestán Jacob Moverare (SWE).

40:01

Ve druhé třetině branka nepadla, a to i přes to, že měli Češi k dispozici hned dvě přesilové hry. Skóre tak zůstává nerozhodné, a to 1:1.

40:00

38:26
    Chvíli před koncem mají Češi k dispozici další přesilovku. Za hákování si dvouminutový trest odsedí Oliver Horrsell (SWE). Češi tak budou přesilovku dohrávat i ve třetí třetině.

20:54
    Další přesilovka pro český výběr! Kapitán Švédska Jacob Cederholm si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

20:01

Českému týmu nevyšel vstup do utkání, když už v první minutě inkasoval, když se trefil Jesper Bratt. Český národní výběr ale pár minut před koncem srovnal krok zásluhou Kristiana Reichela.

20:00

16:22
    A je srovnáno! KRISTIAN REICHEL přišel na to, kudy prostřelit Larssona a po přihrávce produktivního beka Doudery srovnal krok. Asistence: Lukáš Doudera.

11:32
    Početní výhodu si zkusí hráči se lvíčkem na dresu. Za sekání si odsedí menší trest Albin Nilsson (SWE).

Zuzana Spurná

Góly a asistencie: 1. Bratt (Steen) – 17. Reichel (Doudera), 56. Reichel (Doudera, Zachar)

Švédsko: Larsson (Gustavsson) – Cederholm (C), Nässén, Moverare, Thilander, Deutsch, Horrsell, Lundblad – Berkerud, Westerlund, Nilsson – Bratt, Steen, Lindström – Bjuström, Pettersson, Andersson – Jonsson, Davidsson, Wahlgren.
    Česko: Kořenář (Groh) – Kvasnička, Doudera, Hrdinka, Novák, Sirota, Valík, Michnáč, Furch – Zachar (C), Reichel, Pavlík – Najman, Havránek, Kousal – Kodýtek, Šmerha, Kačírek – Davídek, Hrala.

Rozhodca: Boverio, Müller – Dreyfus, Duarte