Mouscron – Waregem 2:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:2 (1:0)
SV Zulte Waregem
cz Piatok 06.11.2015, 20:30 • Stade Le Canonnier (Mouscron) [Kapacita: 10 830] • Belgická Jupiler Pro League • 15. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:33:23)

Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a výsledkem 2:2 tomu také velmi napovídá. Na první branku utkání jsme si museli počkat až na konec první půle, když se z pokutového kopu trefil Hubert. Hostům se podařilo vyrovnat v 67. minutě, a to když se prosadil aktivní Leye. Hosté se dokázali dostat do vedení v 81. minutě, a to když se dokázal prosadit Aneke. Domácím se však podařilo ihned o dvě minuty později srovnat na 2:2 po krásné střele střídajícího Vaccara. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem: 9 – 10
    Střely na branku: 3 – 7

90+4

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu.

90+2
    Domácí nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Hosté střídají. Hřiště opouští De Ridder a místo něj nastupuje Buyl.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Míč od rohového praporku dokázal vyboxovat mimo vápna Bossut.

90
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

89
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

88
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí se za každou cenu snaží ubránit alespoň remízu 2:2, zatímco hosté se snaží za každou cenu vstřelit ještě alespoň jednu branku.

86
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.

84
    A hosté se mohli opět dostat do vedení! Thiam dostal do vápna skvělý přízemní centr z pravé strany, jeho pokus z hranice malého vápna však orazítkoval pouze břevno Vagnerovi branky!
    83. VACCARO - 2:2

83
    Mouscron právě vstřelil branku!
    A je znovu vyrovnáno! Střídající LUIGI VACCARO se dostal ke střele poblíž hranice vápna a jeho pokus zaplachtil za záda bezmocného Bossuta.
    81. ANEKE - 1:2

81
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí vývoj utkání! Z následného přímého kopu se dostal míč ve vápně k volnému CHUKSI ANEKEMU, a ten se následně nemýlil hlavičkou k pravé tyči.

81
    Domácí střídají. Hřiště opouští Ščepovič a místo něj nastupuje Jakoliš.

80
    Vaccaro nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů.