Barcelona – Borisov 3:0 (kon.) | AS Rím – Leverkusen 3:2 (kon.) | Bayern – Arsenal 5:1 (kon.)
Olympiakos – D. Záhreb 2:1 (kon.) | Tel Aviv – Porto 1:3 (kon.) | Chelsea – D.Kyjev 2:1 (kon.)
Lyon – Zenit 0:2 (kon.) | Gent – Valencia 1:0 (kon.)
Bayern Mníchov
5:1 (3:0)
Arsenal FC
Streda 04.11.2015, 20:45 • Allianz Arena, München • Liga majstrov • Skupina F

Šláger dnešného hracieho dňa je za nami a málokto čakal výsledok 5:1! V druhom dejstve zvýšil v 55. minúte Arjen Robben na 4:0. O 14 minút neskôr strelil čestný gól Arsenalu Giroud, no posledné slovo mali opäť domáci, keď v 89. minúte zaokrúhlil na konečných 5:1 svojim druhým gólom Müller.

Ďakujem Vám za pozornosť a pozývam Vás ku sledovaniu zajtrajších zápasov Európskej ligy. (22:37:03)

90+3

90+3
    Douglas Costa sa snažil preniknúť do šestnástky, ale od lopty bol odzbrojený.

90+2
    Bayern sa snaží dohrať dnešný zápas s loptou vo svojej moci.

90+1
    Douglas Costa nemohol pokračovať v akcii kvôli ofsajdu.

90
    Hlavný arbiter Rocchi nadstavil tri minúty.
    89. Thomas MÜLLER - 5:1

89
    Bayern dal gól!

Douglas Costa posunul loptu na THOMASA MÜLLERA, ktorý perfektnou strelou ku žrdi zvyšuje na 5:1! Petr Čech opäť nemal šancu a ani na tomto góle nemá svoj podiel viny.

89
    Debuchyho center na Sáncheza neprešiel, keď odhlavičkoval Mehdi Benatia.

88
    Fanúšikovia Bayernu sa na tribúnach bavia futbalom.

87
    Calum Chambers je posledným novým hráčom na trávniku. Na dnešný nevydarený zápas môže začať zabúdať Santi Cazorla.

87
    Müller dostal prihrávku za obranu, položil si Čecha, no dlho čakal a o loptu nakoniec prišiel!

85
    Trávnik opúšťa jediný strelec hostí Olivier Giroud. V posledných minútach si zahrá len 17-ročný lex Iwobi.

83
    Arjen Robben dostal prihrávku za obranu, rútil sa sám na bránu a obišiel Petra Čecha, no Debuchy sa stihol vrátiť a sklzom zabránil istému gólu na 5:1!

82
    Domáci sa s loptou nikam neponáhľajú a sledujeme akoby ten istý obraz hry. Za skandovania Allianz Areny kombinujú v strede ihriska.

81
    Po dlhšej dobe bol zamestnaný Petr Čech, ktorý musel zlikvidovať pokus Artura Vidala.

80
    Per Mertesacker vracal center od rohovej zástvky späť pred bránu, no Javi Martínez loptu odkopol do bezpečia.

79
    Alexis nastrelil Xabiho Alonsa, od ktorého sa lopta odrazila na rohový kop.

78
    Santi Cazorla sa dostal do sľubnej streleckej pozície, no jeho zakončenie určite nebolo podľa predstáv hosťujúceho záložníka.

77
    Benatia odkopol pred Giroudom len pred Mesuta Özila.

Roland Hric

Góly: 10. Lewandowski, 29. T. Müller, 44. Alaba, 55. Robben, 89. T. Müller – 69. Giroud

Karty:   12. Özil (ARS), 24. Campbell (ARS)

Bayern Mníchov: Neuer – Lahm (C), J. Boateng (68. Benatia), Javi Martínez, Alaba – Alonso – Coman (55. Robben), T. Müller, Th. Alcântara, Costa – Lewandowski (71. Arturo Vidal).
    Náhradníci: Ulreich – Benatia, Robben, Rafinha, Arturo Vidal, Badstuber, Kimmich.

Arsenal FC: Čech – Debuchy, Mertesacker (C), Gabriel, Monreal – Campbell (59. Gibbs), Coquelin, Cazorla (87. Chambers), Özil, Alexis Sánchez – Giroud (85. Iwobi).
    Náhradníci: Macey – Gibbs, Koscielny, Flamini, Chambers, Iwobi, Reine-Adelaide.

Rozhodca: Rocchi – Liberatore, Tonolini