Barcelona – Las Palmas 2:1 (kon.) | Real Madrid – Malaga 0:0 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 3:2 (kon.)
Villarreal – Atlético Madrid 1:0 (kon.) | Eibar – Vigo 1:1 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (1:0)
Atlético Madrid
Sobota 26.09.2015, 20:30 • Estadio El Madrigal (Villarreal) • Španielska LaLiga • 6. kolo

Zápas vo Villarreale sa skončil. Po 90 minútach sa tešia z víťazstva domáci, ktorí zvíťazili zásluhou gólu z 14. minúty. Druhý polčas bol dosť nervózny, oba tímy mali niekoľko šancí ale nakoniec sa predsa len tešia hráči Villarrealu. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 4 žlté karty, po dve na oboch stranách.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:24:11)

90+3

90+3
    Faul Giméneza na Soldada, a priamy kop domáceho tímu v strede ihriska.

90+2
    Ani druhá minúta nepriniesla šancu Atlética. Obrana Villarrealu pracuje skvele a hostí k ničomu nepúšťa.

90+1
    Prvá nadstavená minúta neprináša žiadne vzrušenie. Hostia sa nevedia dostať do zakončenia, domáci skvele kontrolujú hru a kráčajú za víťazstvom.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Po rohovom kope končí lopta v náručí brankára Aréolu.
    89. Ángel Correa (ATM)

89
    Correa pálil z vnútra 16ky a brankár Aréola musel loptu vyraziť na rohový kop. Skvelá práca domáceho gólmana.

89
    Z rohového kopu ani z následných pokusov sa žiadna šanca nezrodila, a domáci loptu posúvajú do stredu ihriska.

88
    Atlético sa dostalo pred 16ku Villarrealu, a vybojovalo rohový kop.

87
    Blíži sa úplný záver zápasu. Domáci gólman nemá veľa práce, a to aj zásluhou veľmi dobrej práce jeho spoluhráčov, ktorí loptu držia v strede ihriska.

86
    Pina faulovaný Tiagom a nasleduje priamy kop domáceho tímu v strede ihriska. Hostia sú stiahnutí pred vlastnou 16kou.

85
    Lopta je v strede ihriska a sekundy rýchlo ubiehajú čo vyhovuje Villarrealu. Hosťom už neostáva veľa času, a nervozita sa stupňuje.
    84. Žltá karta

84
    Costa vidí žltú kartu za nešportové správanie. Na ihrisku je poriadne rušno a hlavný rozhodca má množstvo práce.

84
    Útočník domáceho tímu je už na nohách a hra pokračuje ďalej.

83
    Na trávniku ostáva ležať Castillejo, ale hlavný rozhodca si to dlho nevšímal. Teraz už hru prerušil a prišiel k hráčovi Villarrealu.