Barcelona – Las Palmas 2:1 (kon.) | Real Madrid – Malaga 0:0 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 3:2 (kon.)
Villarreal – Atlético Madrid 1:0 (kon.) | Eibar – Vigo 1:1 (kon.)
FC Sevilla
3:2 (2:0)
Rayo Vallecano
Sobota 26.09.2015, 20:30 • Ramón Sánchez Pizjuán • Španielska LaLiga • 6. kolo

Prajem príjemný zvyšok večera. (22:27:57)

1 Žlté karty 5

V dnešnom zápase sme videli pekný útočný futbal z oboch strán. Najprv FC Sevilla si vybudovala náskok 2:0 po prvom polčase, ktorý ale neskôr premárnila, keď sa v druhom polčase presadil Bébé v 51. minúte a v 68. minúte vyrovnal Guerra. Nakoniec to FC Sevillu nemusí mrzieť, kedže hviezda domáceho tímu Konopljanka zobral na seba zodpovednosť lídra a krásnou strelou zo štandartnej situácie v 86. minúte prestrelil brankára hostí a rozhodol zápas. V 83. minúte inkasoval červenú kartu hráč hostí Armaya, čo rozhodne Rayo Vallecanu veľmi nepomohlo, a možno aj preto sa nezmohli na záverečný tlak.

90+5

90+4
    Mariano (Sevilla) prihrávkou za obranu neuspel, ako prvý bol pri nej brankár.

90+3
    Manucho (Vallecano) sa dopustil útočného faulu, k lopte sa dostane súper.

90+2
    Rozhodca pridal ešte 4 minúty.

90
    Evgen Konoplyanka (Sevilla) rozohral rohový kop nakrátko.

89
    Grzegorz Krychowiak (Sevilla) nevyzrel na obranu súpera, nasleduje rohový kop.

89
    Jose Antonio Reyes (Sevilla) vyslal center z rohového kopu, ktorý odvrátila pozorná obrana hostí.

88
    Kevin Gameiro (Sevilla) vyslal prihrávku smerom do pokutového územia, obrana hostí ju odvrátila na roh.

87
    Žltú kartu dostáva Roberto Trashorras (Rayo Vallecano).
    86. Jevhen KONOPLJANKA - 3:2

86
    Sevilla dala gó! EVGEN KONOPLJANKA zrejme rozhoduje dnešný zápas, keď vyslal strelu z priameho kopu k ľavej tyčke a prestrelil brankára hostí.

86
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Roberto Trashorras, prichádza José Antonio Dorado.

85
    Žltú kartu dostáva Manucho (Rayo Vallecano).

83
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Antonio Amaya (Rayo Vallecano).

83
    Michael Krohn-Dehli (Sevilla) sa dostal do zakončenia, jeho pokus z hranice pokutového územia preletel tesne nad brvnom.

83
    Roberto Trashorras (Vallecano) vyslal center z rohového, ktorý obrana súpera odvrátila.