Tottenham – Manchester City 4:1 (kon.) | Leicester – Arsenal 2:5 (kon.) | Liverpool – Aston Villa 3:2 (kon.)
Stoke City – Bournemouth 2:1 (kon.) | West Ham – Norwich 2:2 (kon.) | Manchester United – Sunderland 3:0 (kon.)
Southampton – Swansea 3:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 2:2 (kon.)
Newcastle United
2:2 (1:0)
Chelsea FC
Sobota 26.09.2015, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 7. kolo

Prajem príjemný zvyšok večera. (20:29:07)

1 Žlté karty 2

Chelsea FC predviedla strhujúci výkon v druhom polčase vďaka, ktorému si aj napriek tomu, že prehrávala už 2:0 pripísala na svoje konto bod za remízu 1:1 a mohla aj tri body, keby Ramirez využije svoju šnacu v 89. minúte. Takže zápas naštartoval gólom v 42. minúte Peréz a v 60 minúte už vyhrávali domáci 2:0, ale prišli chvíle hostí, keď sa najprv presadil Ramirez a v závere zápasu zachránil hosťom bod gólom Willian. Remíza je zaslúženým výsledkom pre oba tímy, videli sme pekný ofenzívny futbal, vynikajúcu reklamu futbalu.

90+8

90+7
    Žltú kartu dostáva Pedro (Chelsea FC).

90+6
    Siem De Jong (Newcastle United) je už v poriadku a v zápase bude pokračovať.

90+5
    Ayoze Perez (Newcastle United) rozohral rohový kop len nakrátko.

90+4
    Siem De Jong (Newcastle United) bude potrebovať opateru lekárov, vyzerá byť zranený.

90+3
    Gabriel Obertan (Newcastle United) nedokázal vyzrieť na obranu súpera, ale vybojoval aspoň rohový kop pre svoj tím.

90+2
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Moussa Sissoko, prichádza Siem de Jong.

90+1
    Chelsea predvádza drtivý tlak na bránu súpera.

90
    Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

89
    Chelsea FC takmer zvrátila priebeh zápasu, keď Ramires (Chelsea) výborne naskočil na center do pokutového územia a vyslal pokus hlavou, ktorý brankár po čarovnom zákroku vytlačil na roh.

87
    Chelsea dala gól!
    WILLIAN striela vyrovnávajúci gól, keď sa dokázal presadiť proti obrane súpera a prekonal brankára domácich.

85
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Aleksandar Mitrović, prichádza Ivan Toney.

83
    Pedro (Chelsea) dostal prihrávku do pokutového územia a vyslal strelu, ktorá skončila veľmi nepresne.

82
    Mohlo byť vyrovnané ! Eden Hazard (Chelsea) sa dokázal presadiť proti obrane súpera a vyslal strelu, ktorá by zrejme skončila v bránke, v poslednej chvíli ju zablokoval obránca súpera.

79
    RAMIRES konečne odkial nešťastie Chelsea FC v tomto zápase, keď strelou zo strednej vzdialenosti do ľavého horného rohu prekonal brankára súpera.