Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Stuttgart – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 1:3 (kon.)
Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.) | Mainz – Bayern 0:3 (kon.) | Hamburger – Schalke 0:1 (kon.)
Hamburger SV
0:1 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 26.09.2015, 18:30 • Imtech Arena, Hamburg • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

Schalke získava v Hamburgu zaslúžené tri body vďaka gólu Saného zo 61. minúty stretnutia. Schalke sa bodovo dotiahlo na druhú Borussiu Dortmund, ktorá však má zajtrajší zápas k dobru. Hamburg zostane na deviatom mieste ligovej tabuľky. Ja sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok večera, zostaňte verní prenosom na portáli Onlajny.eu. (20:26:19)

90+7

90+7
    Už hráme aj po šesťminútovom nadstavení, lopta však na kopačkách hráčov hostí, ktorí sa dožadujú záverečného hvizdu.

90+6
    Hamburg sa dostával dopredu po postupnej kombinácii po zemi, tá nevyšla a dopredu mohlo ísť Schalke, brejk Di Santa úspešný nebol.

90+6
    Prebieha posledná minúta nadstavenia, domáci kombinujú s loptou na útočnej polovici, môžeme očakávať nákop do šestnástky.

90+5
    V zúfalstve záverečného náporu to Hamburg skúsil dlhou nakopnutou loptou, Lasogga ju už proti obrancovi na ihrisku nezachytil. Vykopáva Fährmann.

90+5
    Útok navyše Hamburgu nevyšiel, Spahić bol zastavený na ľavej strane a mal toľko smoly, že sa lopta od neho odrazila za čiaru. Aut pre Schalke.

90+4
    Hamburg sa snaží, bojuje, avšak stále bez gólového výsledku. Teraz domáci v podstate minútu stratili tým, ako získavali loptu a postupne sa posúvali na útočnú polovicu.

90+3
    Z rohového kopu to Hamburg skúsil centrom do pokutového územia, rozhodca tam však videl útočný faul jedného z hráčov domácich, Schalke teda môže upokojiť situáciu a získať cenné sekundy.

90+2
    Hamburg mohol vyrovnať! Díaz vyslal zo štandardky dlhý oblúčik pred päťku, kde tesne pred Fährmannom zakončoval Djorou a brankár hostí bravúrnym zákrokom zachránil svoj tím! Po odraze od Matipa nasleduje roh.

90+1
    Momentálne sa však hrá až pri brankárovi domácich, Drobný loptu okamžite poslal dopredu, kde domáci získali štandardku.

90
    Nadstavuje sa až 6 minút! Hamburg má teda dostatok šancu na prípadné vyrovnanie.

90
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Leroy Sané, prichádza Benedikt Höwedes.

90
    Brankár Schalke Ralph Fährmann dostáva po strkanici pred bránou Schalke žltú kartu.

89
    Publikum v Hamburgu búri, domáci teraz zvierajú Schalke pred bránou Fährmanna. Ten je veľmi istý, teraz vo vzduchu vyboxoval nepríjemný center Hunta z pravej strany.

88
    Tak predsa len šanca domácich! Hunt prenikol sprava do šestnástky a jeho strieľaný center zrazil Aogo tak nešťastne, že lopta smerovala k bližšej žrdi, Fährmann mal však aj kus šťastia, lopta ho doslova trafila a odrazila sa k domácemu Schipplockovi, ktorý už nedokázal zblízka zakončiť!

88
    Stopér domácich Djourou sa vydal dopredu na útočný výlet, pokazil ho však nepresným centrom do šestnástky.

87
    Lasogga teraz trochu rozbehol ofenzívu Hamburgu, prihral naľavo voľnému Ostrzolekovi, ktorého prízemný center do šestnástky odvrátili stopéri Schalke. Hamburg to musí skúsiť inak, teraz však pri lopte hostia.