Žilina – Poprad 5:1 (kon.) | Olomouc – Trenčín 5:1 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:7 (kon.)
Nové Zámky – Piešťany 1:2 (kon.) | Skalica – Senica 0:0 (zruš.) | Sparta Praha – Slavia 5:1 (kon.)
HC Olomouc
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 01.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Prípravný zápas

Aj tretia tretina sa niesla v jasnej réžii domácich hokejistov, ktorí dotiahli zápas bez problémov do jasného víťazstva 5:1! Gól Trenčína už prišiel neskoro a hostia sa tak debaklu nevyhli.

Za domácich zaznamenal hetrik Marek Laš a dva góly pridal Tomáš Mikúš. Za hostí skóroval Róbert Petrovický.

Ďakujem za pozornosť a prejem pekný zvyšok večera, úspešný zajtrajší pracovný deň a školákom úspešný vstup do nového školského roka! (20:09:51)

59:46
    Olomouc dal gól!
    Predsa len sme sa ešte v závere zápasu niečoho zaujímavého dočkali, domáci dokázali využiť presilovku a tak sa ujímajú vedenia 5:1! Pred bránkou Dukly sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ MIKUŠ a pridal svoj druhý gól v tomto zápase!
    Bez asistencie.

59:11
    V závere zápasu tu je ešte presilovka pre domácich, Hatala je vylúčený za napadnutie!

59:01
    Prebieha posledná minúta poslednej tretej tretiny!

58:55
    Kompas musel opäť zasahovať, so strelou Řípi si však poradil bez problémov.

58:15
    Aj v závere zápasu sú veľmi aktívni domáci hokejisti, Kompas má čo robiť aby jeho tím neinkasoval ďalší gól.

57:39
    Hostia v plnom počte, domáci tak presilovku nevyužili, avšak o ich víťazstve v tomto zápase nik nepochybuje.

56:57
    Kompas opäť podržal svoj tím, keď skvelo zasiahol proti strele Buca a puk vyrazil do bezpečia!

55:39
    Opäť presilovka pre domáci tím, vylúčení je na dve minúty Zlocha za hru s vysokou hokejkou.

54:52
    Pred bránkou hostí vznikol poriadny zmätok, v ktorom sa najlepšie zorientoval MAREK LAŠ a puk dorazil do bránky Dukly a zaznamenal tak v tomto zápase hetrik!
    Asistencia: Jan Knotek, Dávid Buc.

53:20
    Hostia v plnom počte, domáci presilovku nevyužili.

52:20
    Ondroušek sa dostal šikovne pred brankára hostí, puk však cez jeho nohy už do bránky Dukly nedostal!

52:00
    Puk majú na hokejkách domáci hokejisti, avšak do zakončenia sa dostať nemôžu. Skôr sa snažia kontrolovať hru.

51:14
    Lenže Trenčín sa bude musieť teraz brániť, Hudec sa previnil proti pravidlám hákovaním a tak čaká Olomouc presilovka na dve minúty!

50:25
    Dukla ešte cíti šancu niečo s výsledkom spraviť a tlačí sa s pukom dopredu. Olomouc však odoláva úspešne.

49:35
    Domáci v plnom počte, hostia následnú presilovku 5 na 4 napokon nevyužili.

48:07
    Trenčín dal gól!

Dukla využíva presilovku o dvoch hráčov a znižuje na 1:3 a má ešte k dispozícii presilovku o jedného hráča! Autorom prvého gólu Trenčína v tomto zápase je skúsený bývalý reprezentant RÓBERT PETROVICKÝ!
    Asistencia: Jakub Gašparovič.

47:42
    Dukla bude hrať presilovku 5 na 3! Na trestnú lavicu ide aj Vyrůbalík za hru s vysokou hokejkou!

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 12. Laš (Buc, Knotek), 32. Mikúš (bez asistencie), 42. Laš (Knotek, Buc), 55. Laš (Knotek, Buc), 60. Mikuš (bez asistencie) – 49. Petrovický (Gašparovič)

HC Olomouc: Vošvrda (Konrád) – Vyrůbalík (C), Skrbek, Valenta, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Škůrek – Mikúš, Herman, Kafka – Laš, Knotek, Buc – Vodný, Řípa, Eberle – Jergl, Holec, Kucharczyk.
    HK DUKLA Trenčín: Kompas (Chábera) – Zaťko, Drgoň, Holenda, Gašparovič, Zlocha, Trefný, Melichárek, Mikuš, Hatala, Petrovický (C), Hudec, Dlouhý, Jakúbek, Švec, Vozdecký, Němec, Hlinka, Nechala, Koyš