Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikózia – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Shmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Minsk – Zürich 1:1 (po pr.) | Larnaca – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – Štokholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Liége 0:1 (kon.)
Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – Solún 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Almaty 1:1 (kon.) | Novi Sad – Sampdoria 0:2 (kon.)
Légia Varšava – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)
Borussia Dortmund
5:0 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Štvrtok 06.08.2015, 20:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Ode mě je to pro dnešek vše, já vám přeji příjemný zbytek večera a loučím se s vámi. (22:27:36)

Máme dobojováno, Dortmund deklasoval Wolfsberger 5:0 a po celkovém skóre 6:0 postupuje do čtvrtého předkola Evropské ligy. Utkání bylo od začátku v režii vestfálského giganta. Skóre otevřel až v druhém poločase ve 48. minutě Marco Reus, poté v minutě čtyřiašedesáté přidal další dílek do skládačky Pierre-Emerick Aubameyang. Následně v třiasedmdesáté, dvaaosmdesáté a šestaosmdesáté minutě zkompletoval hattrick Henrich Mchitarjan, čímž upravil na konečných 5:0. Po gólu Hofmanna z minulého zápasu tak Dortmund postupuje zcela zaslouženě a jednoznačně.

90+3

90+3
    Dortmund už jen kombinuje u středového kruhu a vyčkává na závěrečný hvizd.

90+2
    Pierre-Emerick Aubameyang to zkoušel z dálky, ovšem neuspěl. Kofler bude opět vykopávat od klece.

90+1
    Hofmann se pokoušel prodrat k zakončení, to se mu ale nepovedlo. Ovšem vzhledem ke skóre to nijak závažně Dortmundu nevadí.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec řádné hrací doby!

89
    Kofler odkopem od brány přesouvá hru na druhou půlku hřiště.

88
    Dortmundu je pět gólů evidentně málo, neboť se i nadále tlačí dopředu.

87
    WAC opět odkopává míče, šestý gól nechce rakouský celek obdržet.
    86. Henrich MCHITARJAN - 5:0

86
    Dortmund právě vstřelil branku!
    HENRICH MCHITARJAN potřetí! Před šestnáctkou WAC se zmocnil útočník Borussie míče a nechytatelnou přízemní střelou zkompletoval hattrick a zpečetil postup Dortmundu do dalších fází – 5:0!

86
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Standfest, přichází Tschernegg.

85
    WAC už pouze odkopává míče a čeká na závěrečný hvizd.

83
    Přidá Dortmund ještě „bůra“? Času na to má dostatečně a obrana WAC už je skutečně na padrť.
    82. Henrich MCHITARJAN - 4:0

82
    Devastace pokračuje! HENRICH MCHITARJAN obdržel krásný pas, pohrál si s obranou soupeře a nakonec prostřelil Koflera počtvrté – 4:0!

81
    Zápas se již dohrává spíše z povinnosti, Dortmund si drží míč a pomalu ještě přechází dopředu.