Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikózia – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Shmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Minsk – Zürich 1:1 (po pr.) | Larnaca – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – Štokholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Liége 0:1 (kon.)
Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – Solún 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Almaty 1:1 (kon.) | Novi Sad – Sampdoria 0:2 (kon.)
Légia Varšava – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)
Željezničar Sarajevo
0:1 (0:0)
Standard Liége
cz Štvrtok 06.08.2015, 20:00 • Asim Ferhatović Hase Stadion • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

ŽK: 1 – 1 (21:53:29)

Průběh druhého poločasu do jisté míry připomínal první půli. Také po přestávce se o ofenzivní parádu staraly oba celky, avšak skórovat se podařilo pouze Standardu Lutych. Symbolicky jediný gól vstřelil kapitán De Sart. S ohledem na vítězství 2:1 z domácího prostředí Belgičané zaslouženě postupují do 4. předkola Evropské ligy. Željezničar se se soutěží podle očekávání loučí. Stejně jako já s vámi. Hezký zbytek večera.

90+4
    Konec zápasu. Dále postupuje Standard Lutych.

90+2
    K výrazné nespokojenosti sarajevských sudí signalizuje faul, a tak musí domácí znovu přepnout do obranného režimu, což se jim nyní vůbec nehodí.

90+2
    Sněhobílé dresy ještě flintu do žita neházejí. Budou zahrávat rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec druhé půle.

89
    Fauly: 16 – 17

88
    Belgičané nepouštějí míč od kopaček.
    87. Trebel málem nachytal Antoloviče na švestkách

87
    A málem z toho byl druhý gól v Antolovičově síti! Brankář Željezničaru mohl doplatit na přílišné vyběhnutí z branky, nakonec ale zkoušku štěstěny Standardu z půlící čáry ustál a špičkami prstů vytěsnil míč na rohový kop! Trebel mohl být za hrdinu. I tak jsou ale hosté velice blízko postupu. Željezničar by ve zbylých minutách musel dvakrát skórovat.

85
    Hosté už se znovu štelují před šestnáctku Željezničaru. Razí taktiku nejlepší obranou je útok a vedení chtějí udržet hrou daleko od své branky.

84
    V krátkém časovém sledu si míč osahali oba gólmani. Jejich výkopy příliš přesné nebyly.

82
    Bosňanům se začíná v žilách vařit krev. Sudí Kabakov na prahu 82. minuty musí uklidňovat jednoho ze střídajících hráčů domácích Beganoviče.

80
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky zápasu. čas domácích na srovnání skóre se krátí, naopak narůstá tlak Lutychu.

79
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Badibanga, přichází Andrade.
    78. Julien De Sartova zblokovaná šance

78
    Standard Lutych v další dobré šanci! Julien De Sart by jistě rád prověřil kvality brankáře Antoloviče, avšak do střely mu padl Kosorič a střelu srazil metr od tyče! Následuje roh.

77
    Po střídání se hosté konečně dostali k rozehrání odkládané standardky. Centr na hranici malého vápna poslal Knockaert, načež šel míč do zámezí od hlavy jednoho z bránících hráčů.

76
    Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Kokot, přichází Stokič.

75
    S hrou o všechno se v defenzivě domácích pochopitelně otevírají prostory pro brejky Belgičanů.