SK Plzeň – Plzeň 1:7 (kon.) | MŠK Turany – Ružomberok 0:9 (kon.) | Turčianska Štiavnička – Ružomberok 0:0 (kon.)
Hrádek nad Nisou – Jablonec 0:4 (kon.) | Slavičín – Zlín 1:1 (kon.) | Polonia B. – Dukla Praha 0:4 (kon.)
ŠK Turčianska Štiavnička
0:0 (0:0)
MFK Ružomberok
Sobota 20.06.2015, 15:30 • MŠK Turany • Prípravný zápas

Druhý dnešný prípravný zápas sa končí remízou 0:0. Viac z hry mal favorit z Ružomberka, lenže svoje šance nepremenil, v 55. minúte mali veľkú šancu aj hráči Štiavničky, ktorá taktiež zostala nevyužitá.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (17:08:50)

60

60
    V závere ešte roh pre Ružomberok.

60
    Štiavnička sa s tým nehrá a všetky lopty kope čo najďalej od brány.

59
    Po snahe hostí nasleduje odkop domáceho gólmana.

58
    Liptáci volia postupné prihrávky a stále sa im nedarí dostať cez domácu obranu.

57
    Domáci hráči sa dopustili faulu. V závere ešte štandardná situácia pre hostí.

56
    Už sú znova pri lopte hostia, ale Lupták ju neprestrčil do šestnástky.

55
    Potlesk na tribúne, pretože domáci Gábor mohol rozhodnúť zápas. Jeho presne mierenú strelu spoza šestnástky vyráža Senecký!

54
    Rendko posielal center do ružomberského pokutového územia, hostia ho odvracajú.

54
    Domáci podnikli útok, ich snaha sa končí na obrancovi tesne pred ružomberskou šestnástkou.

52
    Ružomberčania hľadali v šestnástke Masaryka, pred ním odkopáva loptu domáci obranca.

52
    Lupták našiel v šestnástke Zošáka, ale tomu lopta odskakuje od nohy. Fanúšikovia Štiavničky cítia šancu na zaujímavý výsledok.

51
    Almaského center nenachádza svojho adresáta.

50
    Desať minút pred koncom stretnutia (hrá sa 2x30 minút) dostal zaujímavú prihrávku do šestnástky Almaský, ale koncovka mu nevychádza a lopta letí tesne nad bránu.