Cesena – Bergamo 2:2 (kon.) | Chievo – Cagliari 1:0 (kon.) | Juventus – Fiorentina 3:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:3 (kon.) | Sampdoria – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Lazio – Parma 4:0 (kon.)
Sassuolo – AS Rím 0:3 (kon.) | Palermo – Turín 2:2 (kon.)
Lazio Rím
4:0 (3:0)
FC Parma
Streda 29.04.2015, 20:45Talianska Seria A

Je dobojované! Lazio Rím preplávalo dnešným zápasom bez žiadnych problémov. V druhom polčase pokračovala ich pokojná kombinácia, ale dočkali sme sa ešte jedného gólu. V 81.minúte sa presadil striedajúci Beldé. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:36:52)

90+2

90+1
    Samostatne sa do zakončenia dostal hosťujúci Belfodil, ale jeho pokus končí vysoko nad.

90
    Rozhodca Calvarese nadstavuje len 2 minúty!

89
    Gobbi ešte chcel vysunúť do šance spoluhráča, ale nebol presný a Marchetti bude odkopávať.

87
    Rozhodca Calvarese prerušuje hru pre tvrdý zákrok hosťujúceho Mendesa.

86
    Hostia sa koncentrujú len na defenzívnu hru. Nechceli by už inkasovať ďalší gól.

85
    Mauricio svojho dlhou prihrávkou za obranu nikoho nenašiel a tak nasleduje odkop od bránky Parmy.

83
    Lazio teda predsa len potešilo svojich fanúšikov aj v druhom polčase a teraz sa už čaká len na záverečný hvizd rozhodcu.
    Keita BELDÉ - 4:0

81
    Lazio dalo gól!
    Predsa len sa domáci hráči hecli a pridali ešte jeden gól. Rýchly útok zakončil po prihrávka Candrevu BELDÉ KEITA.

80
    V čase kedy ostáva do konca zápasu len desať minút sa dostal k strele Lulič, ale Mirante bol na jeho pokus pripravený.

79
    Striedajúci Mauri sa už s loptou zoznámil, ale hra domácich vyzerá stále rovnako.

78
    Striedanie v tíme Lazio Rím: z ihriska odchádza Miroslav Klose, prichádza Stefano Mauri.

77
    Do zakončenia sa dostal Belfodil, ale jeho pokus končí len mimo bránky Lazia.

75
    Striedanie v tíme FC Parma: z ihriska odchádza Francesco Lodi, prichádza McDonald Mariga.

74
    Candreva rozohrával nakrátko a potom sa po kolmici dostal práve Keita do šance, je z toho ďalší roh.

73
    Lazio sa dostalo opäť pred šestnástku, kde pohotovo strieľal Keita, ale obranca hostí jeho pokus zblokoval na rohový kop.