SP v biatlonu, závod s hromadným startem žen | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) | | | SP v biatlonu, závod s hromadným startem mužů | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
SP v alpském lyžování, obří slalom mužů 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování, Super-G žen, Val d´Isere | Vítěz: E. Görglová (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování, obří slalom mužů 2. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
SP v severské kombinaci, skoky HS98, Ramsau | (zruš.) | | | SP v běhu na lyžích, sprint volně mužů i žen | Vítěz: M. Björgenová (NOR) a F. Pellegrino (ITA) (kon.) |
SP v severské kombinaci, 10km běh, Ramsau | Vítěz: J. Lamy Chappuis (FRA) (kon.) |
SP skokanů na lyžích, jednotlivci Engelberg HS137 | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) |
koniec udalosti
SP v biatlonu, závod s hromadným startem mužů, Pokljuka
Vítěz: A. Šipulin (RUS)
Tomáš Lysý
1. Anton ŠIPULIN (RUS) 35:16,8 (1)
2. Martin FOURCADE (FRA) +1,2 (1)
3. Simon EDER (AUT) +1,4 (1)
4. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) +1,5 (0)
5. Jean Guillaume BEATRIX (FRA) +4,8 (1)
6. Tarjei BÖ (NOR) +20,4 (1)
7. Ondřej MORAVEC (CZE) +22,4 (1)
8. Jakov FAK (SLO) +29,8 (3)
9. Nathan SMITH (CAN) +30,4 (2)
10. Andreas BIRNBACHER (GER) +34,7 (2)
11. Dmitrij MALYŠKO (RUS) +37,4 (1)
12. Quentin FILLON MAILLET (FRA) +45,3 (1)
13. Dominik LANDERTINGER (AUT) +48,8 (3)
14. Erlend BJÖNTEGAARD (NOR) +49,3 (3)
15. Maxim CVETKOV (RUS) +57,5 (2)
16. Daniel BÖHM (GER) +1:00,6 (1)
17. Emil Hegle SVENDSEN (NOR) +1:07,2 (4)
18. Krasimir ANĚV (BUL) +1:10,5 (1)
19. Dominik WINDISCH (ITA) +1:16,0 (3)
20. Simon SCHEMPP (GER) +1:16,1 (3)
21. Lukas HOFER (ITA) +1:33,5 (3)
22. Lowell BAILEY (USA) +1:34,6 (2)
23. Johannes Thingnes BÖ (NOR) +1:54,2 (7)
24. Benjamin WEGER (SUI) +2:09,4 (4)
25. Jevgenij GARANIČEV (RUS) +2:26,7 (6)
26. Timofej LAPŠIN (RUS) +2:32,3 (3)
27. Tim BURKE (USA) +2:32,3 (6)
28. Vladimir ILIEV (BUL) +2:33,7 (6)
29. Michal ŠLESINGR (CZE) +3:32,7 (4)
30. Erik LESSER (GER) +7:18,0 (9).
1. Simon EDER (AUT) 25:57,5
2. Martin FOURCADE (FRA) +2,6
3. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) +7,2
4. Jean Guillaume BEATRIX (FRA) +8,0
5. Anton ŠIPULIN (RUS) +8,1
6. Ondřej MORAVEC (CZE) +19,7
...
29. Michal ŠLESINGR (CZE) +2:53,6.