Jugra Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 3:2 (kon.) | Togliatti – Viťaz 4:5 (kon.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím CSKA Moskva.
    Autorom víťazného gólu je LYUBIMOV.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:49
    Domáci sa držia stále pred bránkou Galimova, ale hostia ich strely dokážu blokovať.

61:10
    V úvode predĺženia sme zatiaľ nič zaujímavé nevideli. Ani jeden z brankárov zasahovať nemusel.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:15
    Začala sa nám posledná minúta tretej časti hry. Domáci držia puk na svojej polovici a zrejme vyčkávajú na predĺženie.

58:40
    Hra sa presunula do stredného pásma. Uvidíme, čo prinesie záver tretej tretiny.

57:30
    Do konca stretnutia nám ostáva presne 150 sekúnd. Aktuálny stav stretnutia 2:2, rozdelia si dnes tieto dve mužstvá body alebo ich pred tretou sirénou zoberie všetky jeden tím?

56:19
    Panin strieľa od modrej čiary zápästím. Jeho strela ale dobre postaveného brankára Garipova nemohla prekvapiť.

54:32
    Nasleduje vylúčenie na oboch stranách!
    Svitov a Naumenkov dostávajú dve minúty za hrubosť.

52:03
    Korneyev nebezpečne tečoval strelu Denisova. Puk tesne minul bránu.

50:59
    Bars Kazaň dala gól!
    Puk našiel JUSTINA AZEVEDA, ktorý strelou švihom nedal šancu hosťujúcemu brankárovi. Asistencie: Sergei Kostitsyn, Dmitry Obukhov.

50:50
    Igor Grigorenko dostáva 2 minúty za hákovanie.

49:48
    Hostia sú momentálne lepším mužstvom, snažia sa vytvárať si gólové príležitosti, ale gólman Garipov je pozorný.

47:35
    Budeme môcť vidieť ďalšiu presilovú hru. Tentoraz ju zariadil Stanislav Yegorshev, ktorý inkasuje dve minúty za zdržovanie hry.

45:06
    Signalizovaný ofsajd zastavil rozbehnutého Telegina

Michal Štetina

Góly a asistencie: 36. Denisov (Lukoyanov, Tkachyov), 51. Azevedo (Kostitsyn, Obukhov) – 40. Hjalmarsson (Muršák, Yegorshev), 43. Mursak (Bondarev, Artyukhin), rozh. náj. Lyubimov

Ak Bars Kazaň: Garipov (Eugene) – Denisov, Rylov, Nikulin (A), Mirnov, Korneyev, Brookbank, Musin – Svitov (C), Tkachyov, Lukojanov – Mirnov, Azevedo, Kostitsyn S – Varnakov, Moller, Burmistrov – Arkiphov, Obukhov, Malykhin.
    CSKA Moskva: Galimov (Tretyak) – Denisov, Yegorshev, Naumenkov, Panin, Bondarev, Misharin, Prochorov – Grigorenko, Prokhorkin, Telegin – Hjalmarsson, Mursak, Artyukhin – Zharkov, Stas, Volkov – Fefelov, Lyubimov, Kvartalnov.

Rozhodca: Belov, Jerábek – Golyak, Dedyulya.