cz Sobota 04.10.2014, 10:30 • Stráž nad Nisou • 1. liga žien (CZE)

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jarchovská, přichází Hančová.

K hlavičce se dostala Nesvedová, ta proletěla jen těsně vedle levé tyče branky.

89
    Salacká opět zamezila brance. Nyní vychytala z úhlu Markelovou. Roh pro Plzeň.

86
    Plzeň právě vstřelila branku!

A je tu snížení, závěr zápasu ještě bude drama. JANA BEŠTOVÁ dokázala propálil Salackou a snižuje stav zápasu na 2:3 z pohledu hostující Viktorie.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Brázdová, přichází Jedličková.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Myslíková, přichází Nesvedová.

79
    Tak nakonec ne, pro Terezu Mukařovskou zápas skončil, nahradí ji Lucie Košková.

67
    Žlutou kartu dostává Jarkovská (FC Slovan Liberec).

63
    Obrovské problémy teď nadělal Salacké skákavý balón. Svoji chybu však ihned poté dokázala napravit krásným zákrokem. Její spoluhráčky se postaraly o odkopnutí míče a stav se tedy nemění.

59
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kutifelová, přichází Černá.

58
    Liberec právě vstřelil branku!

Pravidlo nedáš – dostaneš se opět projevila jako pravdivé. Domácí hráčky v podstatě z prvního útoku v druhém poločase skórují. ANDREA JARKOVSKÁ prostřelila Krýslovou a domácí hráčky mají zpět dvougólové vedení.

58
    Krásnou zatočenou střelu teď z trestného kopu vyslala Myslíková, gólmanka Salacká však s vypětím všech sil stačila míč mířící do jejího protipohybu vyrazit mimo branku.

53

Plzeňská Viktoria naprosto přejala iniciativu zápasu a aktivita se jí vyplácí. Z velkého úhlu se přízemní střelou prosadila TEREZA MYSLÍKOVÁ a snižuje stav z pohledu Plzně na 1:2.

40

Z ničeho nic Liberec znovu udeřil. Šest minut před koncem prvního poločasu je náskok domácích již dvougólový, poté co Krýslová míč pouze vyrazila, měla JULIE FRITZOVÁ lehkou pozici, hostující brankářku překopla a zvyšuje stav zápasu.

17
    Tentokrát zachránila liberecká gólmanka jasnou branku. Vychytala pokus Blanky Beštové. Iniciativu začínají přebírat hostující hráčky.

13
    Žlutou kartu dostává Mukařovská (FC Slovan Liberec).

3
    ¨
    No a ten dokázal zužitkovat. Hned na začátku utkání se dostávají domácí hráčky do vedení. Za autorku branky byla označena MARKÉTA MATĚJKOVÁ.