Austria – Wolfsberger 0:2 (kon.) | Sturm Graz – Grodig 1:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Rheindorf Altach 0:2 (kon.)
Admira Wacker Mödling
0:2 (0:1)
SC Rheindorf Altach
cz Sobota 04.10.2014, 18:30 • NSRC Arena • Rakúska Bundesliga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:25:36)

Admira tedy prohrála své domácí utkání s Altachem v poměru 0:2. Nutno říct, že naprosto zaslouženě. Domácí tým si nedokázal za celé utkání vytvořit větší gólovou příležitost, naopak hosté k dvěma brankám ještě nastřelili konstrukci branky. Altach toto vítězství posune průběžně na třetí místo tabulky. Admira zůstává sedmá.

90+3

90
    Střela Thürauera (TRK) to nezměnila, mířila daleko od hostující branky.

87
    Zblokovaná rána Zwierschitze (TRK). Domácí mají poprvé v utkání více ze hry, ale k brance to zatím nevede.

87
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Prokopič, přichází Kovacec.

86
    Postavení mimo hru teď zastavilo nadějně rozvíjející se útok Admiry.

85
    Střelou mimo tři tyče se teď prezentoval Auer (TRK). Admiře už příliš času na zvrat v utkání nezbývá.

82
    Rána z volného přímého kopu příliš vzruchu nepřinesla, skončila pouze na hostující zdi.

81
    Po faulu na Auera (TRK) budou zahrávat domácí nadějný volný přímý kop těsně za hranicí vápna.

78
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Domoraud, přichází Egho.

76
    Domácím se nedaří kombinace. Sulimani(TRK) teď pokazil zdánlivě jednoduchou příhravku. Altach bude vhazovat.

75
    Hosté z Altachu si v poklidu hlídají dvoubrankový náskok a nepouštějí Admiru absolutně k ničemu.

72
    Centrovaný míč Ouedraoga (TRK) stáhl do náruče brankář Kobras (ALT).

71
    Žlutou kartu dostává Thürauer (FC Admira Wacker Mödling).

70
    Žlutou kartu dostává Pecirep (SC Rheindorf Altach).

69
    Hra se nám teď rozkouskovala střídáním. Admira se marně snaží nalézt recept na obranu Altachu.

69
    Žlutou kartu dostává Ortiz (SC Rheindorf Altach).

67
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schicker, přichází Knasmüllner.

66
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Aigner, přichází Pecirep.

62
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Altach přeci jen odskakuje na dvou brankový rozdíl. Kolmý pas za obranu dokázal proměnit v tváří tvář brankaři kanonýr PATRICK SEEGER.

61
    Domácí obrana odhlavičkovala rohový kop pouze na nohu Salomona (ALT), který tvrdou ranou orazítkoval pouze horní tyč.

61
    Schreiner (ALT) vybojoval roh pro hosty.

57
    Tvrdý střet na polovině hřiště teď odnesl Aigner (ALT), následuje ošetřování.

56
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Tajouri, přichází Gercaliu.

54
    Následný rohový kop poslal hlavou nad branku nový muž na hřišti Domoraud (TRK).

53
    Admiře se rýsovala dobrá možnost brejku, ale na poslední chvíli odkopl míč do zámezí Ortíz (ALT)

49
    Domácí Admira začala druhý poločas o poznání aktivněji a svírá svého soupeře na jeho polovině.

46
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Bajrami, přichází Domoraud.

46

Druhý poločas začne zhruba v 19:30.

První poločas končí tedy za stavu 1:0 pro hosty z Altachu, kteří byli po většinu poločasu lepším týmem. Domácí Admira se osmělila, až na závěr poločasu, ale žádnou svou nabídnutou šanci v branku neproměnila. Rozdílovým momentem zůstává tedy zatím krásná rána hostujícího Lienharta.

45
    Hlavní rozhodčí Lechner nenastavil ani minutu a tak je první půle již minulostí.

44
    Rohový kop hosté odvrátili, ale následný centr umisťoval do branky Lackner (TRK), Kobras opět na místě.

44
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

43
    Kobras stáhl centrovaný míč v poklidu do rukavic.

43
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop od postranní čáry.

42
    Thürauer (TRK) vystřelil z 30-ti metrů, ale jeho ráně scházela rasance, hostující brankář bez větších potíží chytá.

39
    Sulimani (TRK) se ujal přímého kopu, ale jeho rána minula hostující branku.

38
    Domácí budou zahrávat nebezpečný volný kop po faulu Netzera (ALT) za hranicí vápna.

36
    Domácí Bajrami zkoušel střelecké štěstí z obrovské dálky, ale branku Kobrase minul. Ten je zatím bez práce dnes.

32
    Opět to byl Seeger (ALT), který si naběhl na centr a ve skluzu mu chybělo kousek, aby míč umístil do sítě. Je z toho pouze rohový kop.

31
    Další možnost hostů zastavil praporek pomezního rozhodčího. Altach je zatím jednoznačně lepším týmem. Drží většinu času míč na svých kopačkách a je nebezpečnější.

25
    Hosté jsou při chuti. Teď zahodili obrovskou možnost, dva hráči Altachu se řítili samy na brankáře Leitnera, ten už byl překonaný, ale na brankové čáře stihl dobíhající obránce míč odhlavičkovat na rohový kop.

19
    Hosté jdou do vedení. Krásnou ranou vnějším nártem z poza vápna vymetl všechny pavučiny ANDREAS LIENHART. Krásný fotbalový moment.

17
    Zatím nejaktivnější hráč utkání Seeger (ALT) dostal dlouhý pas do brejku, zastavil ho až praporek pomezního.

15
    Volný přímý kop končí útočným faulem.

14
    Domácí Katzer vidí žlutou kartu. Volný přímý kop pro Altach .

11
    Nařízený volný přímý kop skončil těsně nad břevnem Kobrasovi branky. První šance utkání.

10
    Za záchranou brzdu teď zatáhli hosté, konkretně Zwischenbrugger, který zastavil nadějný útok. Za zákrok za hranicí vápna vidí žlutou kartu.

8
    První ránu zápasu vyslal hostující Seeger zhruba z pětadvaceti metrů, avšak mimo tři tyče.

4
    Pěknou kombinaci domácích zastavili hosté nedovoleným zákrokem na polovině hřiště. Volný přímý kop pro Admiru.

3
    Hosté z Atlachu se dopustili postavení mimo hru. Brankář Leitner pošle opět míč do hry.

1

FC Admira Wacker Mödling: Leitner-Zwierschitz, Windbichler, Katzer, Auer – Ouedraogo, Thürauer, Lackner, Bajrami – Sulimani, Schicker
    Náhradníci: Kuttin (B) – Domourad, Egho, Malicsek, Schosswendter, Wessely.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Ortiz, Zwischenbrugger, Schreiner – Salomon, Prokopič, Netzer, Tajouri – Aigner, Seeger.
    Náhradníci: Lukse (B) – Gercaliu, Jager, Pecirep, Pollhüber, Roth..

Pojďme si představit oba dnešní soupeře. Admira Wacker vstupuje do dnešního střetnutí ze sedmé pozice naopak hosté z Altachu z pozice čtvrté. Nejlepším kanonýrem Admiry je s třemi brankami Stephan Zwierschitz s Rene Schickerkem, který nastřílel stejný počet branek. Na straně Altachu je nejlepším střelcem forward Johannes Aigner s čtyřmi brankami. Poslední vzájemné střetnutí se odehrálo na půdě Altachu, kde Admira dokázala vyhrát v poměru 2:0. Uvidíme jaký výsledek přinese dnešní střetnutí.

Vítám vás u online přenosu z 11.kola rakouské Tipico Bundesligy mezi Admirou Wacker Mödling a SC Rheindorf Altach.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.