Příbram – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 5:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:0 (kon.)
Bohemians – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
SK Slavia Praha
cz Sobota 04.10.2014, 17:00První fotbalová liga (CZ)

88
    Naposledy střídá i Vysočina, na posledních pár minut si přišel zahrát Jakub Fulnek, který nahradil Marka Jungra.

84
    Centr z levé strany se snesl na hlavu Pitáka, který jej poslal směr brána a Hanuš se musel natahovat, aby jeho pokus vyboxoval na roh.

82
    Vysočina podruhé střídá, Adama Jánoše nahrazuje Peter Šulek.

80
    Slavie naposledy střídá, Alda Omara Baeze nahrazuje Dame Diop.

77
    První žlutou kartu v zápase obdržel Vladimír Kukoľ.

67
    Dobrý míč dostal do vápna Bekim Balaj, jeho střelu ale vyrazil Jan Hanuš a o odkop se již postarala obrana Vysočiny.

65
    Poprvé střídají i domácí, Murise Mešanoviće nahrazuje Marián Kovář.

63
    Hosté podruhé střídají, Damiena Boudjemaa nahrazuje Jakub Petr.

60
    Ve vápně přihrál Harba Mešanovićovi, který už se chystal ke střele, když se do ní na poslední chvíli vložil Bílek a zachránil tak akcie Slavie v tomto zápase.

47
    Pěknou akci předvedl domácí snajpr Haris Harba, který se prokličkoval do vápna a vyslal střelu na bránu, jeho pokus šel ale těsně nad.

46
    Do druhého poločasu v dresu Slavie už nezasáhne Václav Prošek, jehož nahradil Karel Piták.

31
    Tlustý zasprintoval po pravé straně, u čáry doběhl balón, který odcentroval do vápna, do jeho přihrávky se položil Kučera, jehož hlavičku s problémy likviduje Hrubeš.

25
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Mešanović dostal míč za obranu, postupoval ze strany ha Hrubeše, který jeho pokus vyrazil. K odraženému balónu se ale dostal VLADIMÍR KUKOĽ a pro něj již nebyl problém poslat svůj tým do vedení.