Olympiakos – Atlético Madrid 3:2 (kon.) | Juventus – Malmö 2:0 (kon.) | Real Madrid – Bazilej 5:1 (kon.)
Liverpool – Razgrad 2:1 (kon.) | Monaco – Leverkusen 1:0 (kon.) | Benfica – Zenit 0:2 (kon.)
Galatasaray – Anderlecht 1:1 (kon.) | Dortmund – Arsenal 2:0 (kon.)
Galatasaray S.K.
1:1 (0:0)
R.S.C. Anderlecht
Utorok 16.09.2014, 20:45 • Türk Telekom Arena • Liga majstrov

Prvé zápasy Ligy Majstrov sú za nami. V skupine D sa zrodila remíza 1:1 medzi Galatasarayom a Anderlechtom. Prvý polčas patril hosťom, boli aktívnejší, rýchlejší. Vyústilo to v 52.minúte keď krásnym gólom poslal do vedenia svoj tím Praet. To nabudilo trochu zaspatých Turkov. Im trvalo 40 minút, kým dokázali reagovať. Vďaka skvelej práci Bruma a góle Yilmaza si pripisujú aspoň bod. Ďakujem vám za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších stretnutiach. (22:40:47)

90+3

90+2
    Dzemaili ešte vidí žltú kartu za faul a následnú reakciu voči rozhodcovi.
    Burak YıLMAZ - 1:1

90+1
    Galatasaray dal gól!
    BURAK YILMAZ spasil celý Istanbul! Za všetko sa musí poďakovať Brumovi, ktorý briliantne prešiel cez pravého obrancu Kljestana a položil si mladíka Roefa a následne poslal prihrávku na Yilmaza, ktorý nemal problém usmerniť loptu do prázdnej brány.

90
    Nadstavený čas sú tri minúty – toľko stačí Belgičanom vydržať.

88
    Obrana Anderlechtu sa nevzdáva. Už len pár minút ich delí od troch bodov!

87
    Suarez už mohol všetko zaklincovať. Vo vápne predviedol krásne kľučky. Lopta mu v poslednej minúte utiekla.

86
    Do veľkej šance sa dostala dvojica domácich. V poslednej chvíli dokázal odvrátiť nebezpečnú prihrávku do vápna jeden z obrancov hostí.

85
    Držanie lopty: Galatasaray S.K. – R.S.C. Anderlech 56%-44%

84
    Striedania nabudili domácich. Veľkú šancu mal Çamdal. Už nevie, čo iné spraviť. Anderlecht je naozaj namotivovaný. Strela bola ale zblokovaná na roh.

83
    Anderlecht získal loptu a pomalými prihrávkami až na brankára ukazuje svoju taktiku do najbližších minút.

82
    Felipe Melo musel vytiahnuť ostrý zákrok na prenikajúceho útočníka. Musí si ale dávať pozor, lebo jednu žltú už inkasoval. V prípade červenej karty by určite zahatil všetky nádeje na zisk aspoň bodu.

81
    Anderlecht predvádza nesmierne sympatický výkon. Bojujú o každú loptu.

80
    Je tu posledná dnešná desaťminútovka. Podarí sa domácim získať aspoň bod? Všetci hráči sú už na útočnej polovici.

78
    Domáci kouč vsádza všetko. Vo svojom poslednom striedaní posiela na ihrisko ako ofenzívnu posilu Tarıka Çamdala, ktorý nahradil Tellesa.

77
    Strelec jediného dnešného gólu Praet sa očividne zranil a potrebuje vystriedať. Novou posilou je Dendoncker.

76
    Belgičania sú očividne s týmto stavom spokojný. Loptu už len zakopávajú na polovicu domácich.