Guingamp – Marseille 0:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 1:0 (kon.) | Lille – Lorient 2:0 (kon.)
Montpellier – Metz 2:0 (kon.) | Nice – Bordeaux 1:3 (kon.) | Remeš – Caen 0:2 (kon.)
Lille OSC
2:0 (0:0)
FC Lorient
cz Sobota 23.08.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, dobrou noc. (21:49:04)

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které příliš mnoho šancí nenabídlo, ale dvou branek jsme se nakonec dočkali. V prvním poločase to byla nuda, ale po změně stran se zápas přeci jen rozjel. Lille přidalo a dostalo se do vedení, když se trefil Delaplace. Druhou branku přidal Kjaer a Lille tak porazilo Lorient 2:0.

90+3

90+2
    Už se nic nestane, domácí celek vybojuje cenné vítězství.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutku.

90
    Jenže rozehrávka tohoto rohu se hostů nepovedla a po centru skončil míč v zámezí.

90
    Rohový kop pro Lorient.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Nakonec ale domácí pokazili přihrávku a na tahu je Lorient, který musí vrhnout všechny síly do útoku.

87
    Ale z rohu nic nebylo, přesto jsou domácí fotbalisté stále u kulatého nesmyslu.

86
    Lille nakonec vybojovalo druhý rohový kop v tomto utkání.

85
    Domácí se snaží držet míč a zatím se jim to daří na výbornou.

84
    Roux se dostal do dobré šance, ale z rohu malého vápna branku Lorientu těsně minul!

82
    Lille střídalo. Lopese nahradil Rodelin.

81
    Ke střele se natlačil Ayew, ale jeho ráně scházela přesnost.

80
    Je před námi posledních deset minutek. Lille stále vede o dvě branky a kráčí za vítězstvím, uvidíme, zda Lorient dokáže konec utkání ještě zdramatizovat kontaktní brankou.

78
    Nakonec se hosté k míči přeci jen dostali, ale z centru z pravé strany nic nebylo.

77
    Lille stále kombinuje a nikam nepospíchá. Hosté napadají, ale zatím se ke kulatému nesmyslu nedostali.

76
    Domácí jsou na koni a stále se tlačí dopředu. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.