CFC Janov – AS Rím 1:0 (kon.) | Juventus – Cagliari 3:0 (kon.) | Catania – Bergamo 2:1 (kon.)
AC Miláno – Sassuolo 2:1 (kon.) | Chievo – Inter 2:1 (kon.) | Lazio – Bologna 1:0 (kon.)
Neapol – Hellas Verona 5:1 (kon.) | Parma – Livorno 2:0 (kon.) | Fiorentina – Turín 2:2 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (0:0)
FC Turín
cz Nedeľa 18.05.2014, 20:45 • Stadio Artemio Franchi • Talianska Seria A

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:45:24)

Druhý poločas nám ukázal strhující závěr! V posledních minutých se podařilo Turínu vyrovnat na 2:2 a v poslední minutě zahrávali penaltu, kterou však Cerci neproměnil, a tak se hosté můžou rozloučit s evropskými poháry.

90+4
    Míč si postavil Cerci a penaltu nedává. Rosati míč vyráží a je hrdinou okamžiku.

90+3
    Roncaglia zbytečně ve vápně fauloval, za co vidí žlutou kartu a bude se kopat penalta.

90+3
    Penalta pro hosty!!!

90+2
    Barreto se ocitl v ofsajdu.

90+1
    Larrondo mohlo rozhodnout! Ale jeho střela končí vysoko nad brankou. Velká škoda pro hosty. Střelec si mohl střelu v klidu připravit.

90
    Nastavují se 4 minuty!

90
    Po brejku se v pokutovém území k míči dostal Rebič, ale jeho střela si místo mezi třemi tyčemi místo nenašla, a tak je nadále stav 2:2.

88
    Hosté i nadále útočí, co jim síly stačí, ale obrana Fiorentiny teď odolává.

86
    Žlutou kartu vidí Vargas.

85
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Marko Bakić.

85
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Tak a je znovu vyrovnáno! JASMIN KURTIČM, který překrásnou střelou z přímého kopu k pravé tyči vyrovnává! Krásný fotbalový okamžik.

84
    Žlutou kartu vidí Rodríguéz. Hosté budou zahrávat přímý kop.

83
    Ke střele se dostal Pizzaro, ale Padelli míč vyrazil a ještě ponechal nějakou naději na body v tomhle utkání.

82
    Hosté pokud budou chtít hrát v příštím roce Evropskou ligu budou muset utkání ještě otočit, ale bude to pro ně těžké.

80
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Z následného rychlého protiútoku střílí gól ANTE REBIČ po krásné přihrávce od Cuandrada. Brankář neměl na jeho střelu nárok a posílá Fiorentinu do vedené.

79
    Velká šance Turína! Ke střele se dostal Larrondo. Jeho střelu pod břevno vynikajícím zákrokem vyráží Rosati.

77
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Manuel Pasqual, přichází Ante Rebić.