HK Spišská Nová Ves
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HK Poprad
Sobota 22.03.2014, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga žien play-off

Víťazkami slovenskej ženskej hokejovej ligy sa teda stávajú hokejistky Popradu. Tie dokázali otočiť stav finálovej série z 0:2 na 3:2. Za hviezdu dnešného duelu možno určite označiť Denisu Lalíkovú, ktorá odrem víťazného gólu strelila aj gól na 1:1 a na posledný zápas prihrávala.

Majsterkám gratulujeme, a vám milí diváci prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:34:03)

Poprad dal gól!
    Presilovú hru využíva JANKA ČULÍKOVÁ a zdá sa, že o výsledku tohto zápasu a taktiež o majstrovi je rozhodnuté!
    Asistencie: Denisa Lalíková, Anna Džurňáková.

57:12
    Už o niekoľko sekúnd inkasovala osobný trest hráčka Spišskej novej Vsi, Martina Muchová, 10 minút za nešportové správanie. A v zápätí inkasuje aj ďalšiu "panenku", čo znamená trest do konca stretnutia.

57:03
    Vylúčenie Spišská Nová Ves! Nikola Balášová, 2 minúty, napadnutie.

55:14
    Na začiatku poslednej päťminútovky riadneho hracieho času sa opäť presadzuje DENISA LALIKOVÁ a výrazne tak približuje Popradčanky k titulu.
    Bez asistencie.

51:52
    Vylúčenie Poprad! Patrícia Gorecká, 2 minúty, podrazenie.

41:47
    Vylúčenie Spišská Nová Ves! Miroslava Plencnerová, 2 minúty, podrazenie.

38:47
    Vylúčenie Spišská Nová Ves! Martina Muchová, 2 minúty za nedovolené bránenie.

35:14
    Vylúčenie Poprad! Denisa Lalíková, 2 minúty, podrazenie.

29:36
    Je vyrovnané! Gól na 1:1 vyrovnáva DENISA LALÍKOVÁ
    Asistencia: Anna Džurňáková

26:34
    Vylúčenie Poprad! Jana Čulíková, 2 minúty, napadnutie.

20:01

Strely na bránu po 1. tretine: 12:10

Brankárky:

Daniela Zuziaková (SNV) 10/10 100%
    Caroline Lamnertová (POP) 11/12 91,67%

Róbert Michalec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Mikesková (Kežmarská) – 30. Lalíková (Džurňáková), 56. Lalíková, 58. Čulíková (Llíková, Džurňáková)

HK Spišská Nová Ves: Zuziaková – Klimášová, Turcsányiová – Balášová, Kežmarská- Majkuthová – Plencnerová, Sroková, Jurčová – Muchová, Mikesková, Sabolová – Pastvová, Csiszérová
    HK Poprad: Lambertová – Országhová, Žitňaňnská – Ištocyová Tatiana , Lalíková – Krivianská, Gaborčíková – Kováčiková, Vaľková – Džurňáková, Čulíková, Staroňová – Gorecká, Oberciánová, Krajňáková- Bednárová, Drdáková, Danková – Ištocyová Lucia, Korenková, Šulíková

Rozhodca: Štec – Kúdeľová, Zavdová