Villarreal CF
1:1 (0:0)
Athletic Club Bilbao
Pondelok 17.03.2014, 22:00Španielska LaLiga

Je koniec. V druhom polčase sme sa dočkali už po prvých minútach gólu Pinu, ktorý poslal Villarreal do vedenia. Domáci si potom dokázali dlho držať sľubné vedenie. Nakoniec v závere vyrovnal Aritz Aduriz na konečných 1:1. (10:30:18)

90+4
    Vyzerá to tak, že zápas sa nakoniec predsa len skončí remízou.

90+3
    Asenjo sa dostal k lopte po nepresnej akcii Bilbaa.

90+1
    Domáci zvýšili svoju aktivitu, ale zatiaľ si nevypracovali gólovú príležitosť.

90
    Rozhodca Gonzalez nadstavuje 4 minúty!

90
    Začala sa už posledná minúta riadnej hracej doby.

89
    Strela Laporteho letela len vedľa ľavej tyče.

89
    Hostia túto príležitosť nevyužili, obrana Villarrealu odvrátila center do bezpečia.

88
    Villarreal sa zatiaľ do defenzívy, hostia si vybojovali rohový kop.

87
    Na druhej strane nepresne zakončoval Giovani dos Santos.

86
    Center hosťujúceho Balenziagu odvrátila obrana Villarrealu do bezpečných miest.

85
    Baskovia sú teraz dosť nabudení a pokúšajú sa ešte dostať do vedenia.

84
    dos Santos sa pri útočnej snahe dopustil faulu.

83
    Bilbao dalo gól!
    Baskickému celku sa nakoniec poradilo vyrovnať! Iturraspe centroval do šestnástky, kde si výborne naskočil ARITZ ADURIZ a presne zakončil. Hosťujúci útočník tak dokázal odčiniť neúspešný pokutový kop z konca prvého polčasu.