Managers – UK Kings Prague 5:13 (kon.)
VŠEMvs MANAGERS Bratislava
5:13 (0:1, 1:5, 4:7)
UK Kings Prague
Pondelok 10.03.2014, 17:20 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v Ružinove, Bratislava • European University Hockey League

56:01
    Rýchlu akciu domácich zastavil faulom Vošahlík a posedí si na trestnej lavici. Domáci v presilovke.

53:25
    V rýchlom slede nasleduje ďalšia presilovka Managers!

52:20
    Domáci si môžu napraviť chuť v presilovke. Za hákovanie je vylúčený hráč Prahy Jakub Pípal.

47:20
    Managers si zahrajú presilovku. Za držanie je vylúčený Novák.

33:15
    Domáci budú môcť znížiť v presilovke. Za vrazenie si dve minúty odsedí Vošahlík.

25:49
    Hostia v ďalšej presilovke. Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou je vylúčený Patrik Slučiak.

23:15
    Hostia budú môcť pokračovať v útočnej aktivite pri presilovke. Za vrazenie na mantinel si dve minúty odsedí Oliver Granec.

19:27
    Aby sa nám ten ľad do konca tretiny nevyprázdnil. Teraz herná situácia tri na tri – za podrazenie je vylúčený domáci obranca Just.

19:14
    Managers si zahrajú veľmi atraktívnu presilovku štyroch proti trom! Za nedovolené bránenie je totiž vylúčený Vošahlík.

18:19
    V prvej tretine vidíme množstvo vylúčení. Teraz je tu vzájomné vylúčenie – za domácich je to Kocka, za hostí Novák.

15:59
    Praha si zahrá vyše minútu a pol presilovku 5 na 3! Pri útočnej snahe podrazil súpera Hrbáčik.

15:41
    Zbytočné vylúčenie domácich. Za príliš veľa hráčov na ľade je menším trestom potrestaná hráčska lavica Managers.

13:38
    Nápor domácich umocnený presilovkou! Na dve minúty je za držanie vylúčený Petr Hučko.

06:01
    Po nevyužitej presilovke nasledoval tlak domácich, z ktorého pramení ďalšie vylúčenie na strane Prahy! Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou si na trestnej lavici posedí Baláž.

03:43
    Managers môžu odpovedať na gól hostí v presilovke! Na dve minúty je za hákovanie vylúčený hosťujúci Jan Slánský.

02:16
    Hostia si zahrajú presilovku! Na trestnú lavicu si na 2 minúty sadá Kocka.

Góly a asistencie: 38. Hudcovský (Winkler, Hegély), 54. Hudcovský (Winkler), 54. Podgorski (Mucha), 56. Granec (Kocka, Faktor), 60. Podgorski (Mucha, Just) – 3. Křepelka (Hučko, Slánský), 21. Hučko (Křepelka), 26. Křepelka (Hučko, Novák), 33. Slánský (Křepelka), 37. Macenauer (Pípal, Baláž), 39. Macenauer (Novák), 42. Křepelka (Hučko, Hložek), 45. Křepelka (Alexa, Radostová), 51. Alexa (Hučko, Slánský), 52. Novák (Pípal, Novák), 53. Hložek, 59. Hložek (Křepelka, Vošahlík), 60. Macenauer (Hložek, Monhart)

VŠEMvs MANAGERS Bratislava: Porubský (41.Poništ) – Granec, Just, Polakovič, Porupčan – Crman, Faktor, Hegély, Hrbáčik, Hudcovský, Kocka, Luk. Mucha, Mat. Mucha, Podgorski, Slučiak, Winkler
    UK Kings Prague: Srb (Vokatý) – Slánský, Novák, Křepelka, Hučko – Pípal, Novák, Krátký, Radostová, Hložek, Baláž, Macenauer, Mir. Novák, Alexa, Vošahlík, Polák, Monhart