DVTK Miškovec
1:7 (0:1,0:3,1:3)
HC MIKRON Nové Zámky
Pondelok 03.03.2014, 18:30MOL play-off

Dnes zaslúžene víťazstvo hostí, od brankára až po posledného hráča. Nové Zámky postupujú do finále MOL ligy. Ak podajú taký výkon, ako podali dnes, môžeme vidieť zaujímavé finálové zápasy. Ďakujem za pozornosť. (20:42:12)

60:00

58:57
    Hajos neudržal nervy na uzde a dostáva trest 2 minúty. Do konca tretiny budú hrať domáci 4 na ľade, ak nedostanú gól

57:25
    Miskolc sa dostáva do útoku, ale už len nahadzuje na zadný mantinel a odchádza striedať. Stretnutie ma jasného víťaza.

55:10
    HC Nové Zámky dali gól!
    100% úspešnosť presiloviek dnes zdobí hru Nových Zámkov, ktoré zvyšujú stav stretnutia na 1:7. Weissmann v presilovke nabil na modrú BARONOVI , ten sa nemýlil strelou do horného rohu zvyšuje stav.

54:09
    Knox si pôjde oddýchnuť na trestnú lavicu

51:56
    Hrdinom hostí je jednoznačne Chovan, ktorý dnes výrazným spôsobom podržal svoje mužstvo a tak dopomohol k tomuto víťazstvu, ktoré sa môže ešte do konca stretnutia zmeniť

51:14
    Momentálne sa na ľadovej ploche nič vážne nedeje, tento zápas sa už len dohráva

50:32
    Rozcanov strieľa, Chovan pozorný

49:50
    Miškolc dal gól!
    Stefanka sa tam dlho nezdržal, Miskolc strieľa prvý svoj gól v tomto zápase a znižuje aspoň symbolicky stav stretnutia na 1:6. Do akcie sa zapojili dnes tí lepší z domáceho mužstva, ktorých nie je veľa Knox nabil FAITHOVI a ten skóruje.

49:20
    Stefanka si pôjde posedieť na trestnú lavicu

48:50
    Tvrdé súboje, nepresné prihrávky, takto to vyzerá posledné minúty na ľade. O výsledku je rozhodnuté.

46:26
    HC Nové Zámky dali gól! Gól strelil RUZICKA. Asistencie Kowalczyk, Rodstavek.

46:12
    Durco skúšal z dialky strelu, Chovan si drží čisté konto

45:17
    Tretina sa bude už len dohrávať, Nové Zámky sú natoľko skúsené mužstvo, že zadarmo nedávajú puk hokejistom Miskolca, ktorý sú podľa môjho názoru ešte stále otrasení z druhej tretiny

41:18
    Tak toto je pre domácich ako zo zlého sna, namiesto gólu v sieti hostí, dostávajú 5 gól. Dubec prihral STEFANKOVI, ten už vedel čo s pukom.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:03.

Domáci si druhú tretinu tohto zápasu za klobúk nedajú, po tom čo inkasovali gól na 0:2, začali hrať otvorenú partiu s umne hrajúcimi Novými Zámkami, čo sa im stalo osudným...Za 30 sekúnd dostali 2 góly a tak do tretej tretiny vstúpia s veľmi ťažkou no nie nezdolateľnou úlohou. Uvidíme či sa im tento zvrat podarí.

Miro Prusak

Góly a asistencie: 50. FAITH (Knox) – 14. POLCIK (Sucharda, Uhnak), 31. CALADI (Weissmann, Sucharda), 37. HRUDIK (Kowalczyk, Rodstavek), 37. SISKA (Polcik, Caladi), 42. STEFANKA (Dubec), 47. RUZICKA (Kowalczyk, Rodstavek), 56. BARON (Weissmann)

DVTK Miškovec: Duschek (Gyenes) – Boyle, De Bruyn, Knox, Dubek, Faith – Durco, Budai, Miskolczi, Fliszár, Roczanov – Hegyi, Láda, Hajós, Popovics, Rafaj – Ritó, Tóth
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Hrudik, Kowalczyk, Rodstavek, Stefanka, Frolik – Baron, Kames, Hurtaj, Dubec, Weissmann – Sucharda, Siska, Caladi, Uhnák, Polcik – Král, Pavesic, Korytko, Ruzicka

Rozhodca: Halassy, Babic – Abonyi, Soós