Vancouver – Ottawa 2:4 (kon.) | NY Rangers – Boston 3:6 (kon.) | Arizona – St. Louis 2:4 (kon.)
Colorado – Tampa Bay 6:3 (kon.) | Anaheim – Carolina 5:3 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (1:0, 1:0, 0:4)
St. Louis Blues
cz Pondelok 03.03.2014, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Děkuji, že jste spolu se mnou toto utkání sledovali a přeji Vám hezký zbytek noci! (04:46:30)

3. Paul Bissonnette (PHX) 1+0

Je konec! Hosté ve třetí třetině předvedli skvělý obrat a tak si vezou z Phoenixu vítězství 2:4. Domácí přitom po čtyřiceti minutách vedli 2:0, ale Bluesmani se ve třetí části vrátili ke hře, kterou produkovali před olympijskou přestávkou a brankáře Smithe překonali hned čtyřikrát. Dvakrát se trefil Patrik Berglund a po jedné brance přidali Paajarvi a Shattenkirk.

Střely na branku ve 3. třetině – 5:11, celkem – 25:30

60:00

59:56
    Coyotes už nestihnou ani snížit, hosté si vítězství pohlídají.

59:32
    Oshie vzápětí vyloučen za podražení. Domácím ještě svitla malá šance.

59:26
    Oshie se pokusil z poloviny hřiště v pádu trefit prázdnou branku. Neuspěl.

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je asi rozhodnuto! Tarasenko ve svém obranném pásmu domácím vypíchl kotouč, čímž založil přečíslení 2 na 1. To vyřešil PATRIK BERGLUND naprosto přesnou střelou zápěstím, která zapadla pod břevno a hosté zvyšují na 2:4. Bez asistence.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Další rána Schlemka byla zblokována a hosté jsou v plném počtu.

57:27
    Střelu Schlemka vyrazil Miller a Polák následně vyhodil.

56:50
    Pietrangelo odpaluje kotouč až za branku domácích a Blues mohou vystřídat.

56:32
    Bluesmani vyhazují do střední třetiny.

56:13
    Hosté nasbírali nějaké cenné vteřinky v útočném pásmu.

55:54
    Coyotes dostávají slušnou šanci na vyrovnání. Shattenkirk nedovoleně bránil Korpikoského a je z toho přesilovka pro Phoenix.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 3. Bissonnette (Stone), 28. Halpern (Yandle, Chipchura) – 44. Berglund (Schwartz, Tarasenko), 48. Paajarvi (Pietrangelo), 53. Shattenkirk (Schwartz, Steen), 59. Berglund (Tarasenko)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Boedker, Vermette, Doan – Vrbata, Hanzal, Klinkhammer – Chipchura, Ribeiro, Korpikoski – Moss, Halpern, Bissonnette. Trenér: Dave Tippett
    St. Louis Blues: Miller (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Polák, Colaiacovo – Steen, Backes, Schwartz – Oshie, Roy, Ott – Tarasenko, Berglund, Paajarvi – Reaves, Lapierre, Morrow. Trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodca: VanMassenhoven, Walsh – Grandt, Racicot

Diváci: 13955