UK Kings Prague – HK Slavia STU 9:2 (kon.) | Paneuropa Kings – Gladiators 5:3 (kon.)
Paneuropa Kings Bratislava
5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
Gladiators Trenčín
Pondelok 17.02.2014, 18:35 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v Ružinove, Bratislava • European University Hockey League

59:56
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou vylúčený hráč Trenčína Matejdes.

58:00
    Veľkú chybu teraz urobil brankár Kings Orlík! Nikým neatakovaný rozohral puk tak nešťastne, že ten končí mimo ľadovej plochy a sú z toho tak 2 minúty za zdržovanie hry, hostia majú ďalšiu možnosť presilovky!

55:06
    Zápas sa začína dramatizovať, je tu presilovka hostí! Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou je na 2 minúty vylúčený Kuták.

51:19
    Domáci si zahrajú presilovku 4 na 3, na 2 minúty je vylúčený Jurenka.

48:36
    Na oboch stranách sa vylučuje, po menšej roztržke si dvojminútové tresty za hrubosť odsedia domáci Jankovský a hosťujúci Macoun.

41:07
    Gladiátori budú mať na začiatku tretiny možnosť vyrovnať v presilovke! Za sekanie je na 2 minúty vylúčený domáci Aschenbrier.

36:44
    Kings si zahrajú presilovku štyroch proti trom! Na trestnú lavicu si sadá Trenčan Faktor, odsedí si dve minúty za hákovanie.

36:03
    Počet hráčov na ľade sa vyrovná, za hákovanie si na trestnú lavicu sadá Trenčan Radulay.

35:13
    Pri šarvátke bol príliš aktívny domáci Hanák, za napadnutie si odsedí dve minúty.

33:14
    Na ľade začínajú vládnuť zbytočné emócie, teraz v útočnom pásme tvrdo narazil protihráča na mantinel Marušiak a odsedí si za to 2 minúty.

27:07
    Ďalší zbytočný faul Trenčanov v strednom pásme, na dve minúty je vylúčený Faktor za seknutie, nasleduje presilovka Kings.

23:58
    Presilovku si zahrajú Gladiátori, za faul lakťom si dve minúty odsedí Klein.

17:21
    Za zbytočné podrazenie v strednom pásme si na trestnú lavicu sadá Trenčan Šulík, nasleduje presilovka Kings.

03:20
    Paneuropa Kings hrali teraz v šiestich hráčoch na ľadovej ploche, trest za hráčsku lavicu si odsedí Kalina.

Góly a asistencie: 7. Marušiak (Szabó), 8. Fabo (Simon, Hanák), 21. Szabó (Marušiak, Štorcel), 45. Szabó (Vojsovič, Marušiak), 45. Bobocký (Jankovský, Aschenbrier) – 4. Macoun (Okuliar, Jordán), 16. Jurenka (Ďuriš, Radulay), 55. Macoun (Radulay)

Paneuropa Kings Bratislava: Orlík (Bziňák) – Vojsovič, Kuták, Štorcel, Marušiak, Szabó – Tekáč, Pečimut, Aschenbrier, Jankovský, Bobocký – Simon, Kovalčík, Fabo, Hanák, Zvara – Nemec, Bölcs, Slovík, Kalina, Klein
    Gladiators Trenčín: Zubo (Adam) – Okuliar, Borbély, Valach, Kuffa, Macoun – Matejdes, Jordán, Šulík, Uhlík, Radulay – Kandráč, Faktor, Ťažký, Porubský, Ďuriš – Jurenka, Bernát

Rozhodca: Orolín