UK Praha – HK Slavia STU 9:2 (kon.) | Paneuropa Kings – Gladiators 5:3 (kon.)
koniec
Paneuropa Kings Bratislava
5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
Gladiators Trenčín
Pondelok 17.02.2014, 18:35 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v Ružinove, Bratislava • European University Hockey League
   
  S konštatovaním, že Paneuropa Kings zvíťazili nad Gladiators Trenčín 5:3 a posunuli sa tak v tabuľke EUHL na 2.priečku, sa s vami lúčim a teším sa na stretnutie pri ďalších hokejových stretnutiach! (20:51:21)
   
  Záver stretnutia bol predsa len ešte napínavý, keď Trenčania dokázali znížiť pekným gólom Macouna, na domácich to však dnes predsa len nestačilo. V závere ešte mali hostia možnosť znížiť či vyrovnať v dvoch presilovkách, ani jednu však nevyužili a tak sa z víťazstva spoločne so svojimi fanúšikmi radujú spokojní hráči Paneuropa Kings, ktorí sa vďaka výhre posúvajú na 2.priečku EUHL!
   
  60:00
  Koniec zápasu.
   
  59:56
  Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou vylúčený hráč Trenčína Matejdes.
   
  59:42
  Trenčania v presilovke zatiaľ bez väčšej šance, dnešný zápas už zrejme prehrajú.
   
  59:27
  Jankovský teraz v samostatnom úniku zoči-voči Zubovi, ten puk vyrazil a bravúrne kryje aj následnú dorážku Szabá!
   
  59:00
  Začala posledná minúta 3.tretiny!
   
  58:35
  Nahodenie od modrej čiary Orlík len vyráža, Trenčania ale puk nedokázali prepasírovať do brány!
   
  58:02
  Gladiators prehrali buly v útočnom pásme, teraz sa tam musia znovu prácne dostávať.
   
  58:00
  Brankár Zubo zatiaľ v bráne, odhodlá sa tréner Gladiators Smerčiak k power-play?
   
  58:00
  Veľkú chybu teraz urobil brankár Kings Orlík! Nikým neatakovaný rozohral puk tak nešťastne, že ten končí mimo ľadovej plochy a sú z toho tak 2 minúty za zdržovanie hry, hostia majú ďalšiu možnosť presilovky!
   
  57:15
  Do protiútoku mohli postupovať Fabo i Zvara, obom ušiel puk v poslednej chvíli a zo šance tak zišlo.
   
  57:06
  Domáci v plnom počte, Trenčín v presilovke ani raz nevystrelil na bránu.
   
  56:06
  Domáci sa ale bránia dobre, hostia sa nedokážu usadiť v pásme a s presilovkou nakladajú veľmi zle.
   
  55:06
  Zápas sa začína dramatizovať, je tu presilovka hostí! Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou je na 2 minúty vylúčený Kuták.
   
  54:08
  GLADIATORS Trenčín dali gól!

  Hostia strieľajú kontaktný gól! Domáci prepadli v útoku, do samostatného úniku sa po prihrávke Radulaya dostal ĽUBOMÍR MACOUN a po sťahovačke na bekhend skóruje s prehľadom do hornej časti brány!
  Asistencie : Tibor Radulay
   
  53:27
  Radulay mohol znížiť, keď sa ocitol vo výbornej streleckej pozícii medzi kruhmi, jeho rýchle zakončenie bekhendom vyrazil Orlík!
   
  52:56
  Fabo sa teraz samostatne presadil v útočnom pásme a uvoľnil sa na ľavom kruhu, jeho strelu mierenú k ľavej žrdi ale Zubo vytlačil svojou vyrážačkou!
   
  52:39
  Hostia v plnom počte.

  Góly a asistencie: 7. Marušiak (Szabó), 8. Fabo (Simon, Hanák), 21. Szabó (Marušiak, Štorcel), 45. Szabó (Vojsovič, Marušiak), 45. Bobocký (Jankovský, Aschenbrier) – 4. Macoun (Okuliar, Jordán), 16. Jurenka (Ďuriš, Radulay), 55. Macoun (Radulay)


  Paneuropa Kings Bratislava: Orlík (Bziňák) – Vojsovič, Kuták, Štorcel, Marušiak, Szabó – Tekáč, Pečimut, Aschenbrier, Jankovský, Bobocký – Simon, Kovalčík, Fabo, Hanák, Zvara – Nemec, Bölcs, Slovík, Kalina, Klein
  Gladiators Trenčín: Zubo (Adam) – Okuliar, Borbély, Valach, Kuffa, Macoun – Matejdes, Jordán, Šulík, Uhlík, Radulay – Kandráč, Faktor, Ťažký, Porubský, Ďuriš – Jurenka, Bernát

  Rozhodca: Orolín