Paneuropa Kings – UTB Zlín 9:4 (kon.)
Paneuropa Kings Bratislava
9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
UTB Zlín
Pondelok 10.02.2014, 17:15 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v Ružinove, Bratislava • European University Hockey League

S konštatovaním, že Paneuropa Kings zaslúžene zdolali UTB Zlín 9:4 sa s vami lúčim a teším sa na stretnutie pri ďalších zápasoch. (20:32:43)

60:00

59:30
    Domáci mohli streliť desiaty gól, proti bol však skvelý Kučera.

57:40
    Paneuropa Kings dali gól!

Po krásnej kombinácii zvyšuje už na 9:4 presnou strelou do vinkla MAREK MARUŠIAK!
    Asistencie: Boris Jankovský

57:26
    Jankovský zakončil v samostatnom prieniku tesne mimo.

56:44
    Ďalšia šarvátka, hra sa teraz kúskuje a stratila na tempe.

53:44
    UTB Zlín dal gól!

Zlín znižuje po presnej strele VILÉMA GALUŠKU!
    Asistencie : Erik Měšťánek, Jan Strosil

52:02
    Šanca domácich, strelu Zvaru výborne pokryl Kučera!

48:04
    Vylúčený domáci Aschenbrier na 10 minút nešportové správanie.

47:26
    Hra sa odohráva v strednom pásme, hostia sa javia byť zmierení s porážkou.

46:47
    Viacero bitiek sa teraz udialo v strede klziska! Aktívny bol hlavne Simon,predviedol viacero boxerských vložiek.

42:14
    Strelu Kalinu z dobrej pozície vyrazil brankár Zlína.

40:37

Peknou strelou spomedzi kruhov sa presadzuje MAREK MARUŠIAK a hneď na začiatku tretej časti zvyšuje náskok Kings!
    Asistencie : Patrik Szabó, Richard Vojsovič

40:01

V druhej časti sme zaznamenali gólovú smršť domácich, ktorí zvýšili svoj náskok štyrmi gólmi z úvodu tretiny. V závere druhej časti však hostia výsledok korigovali, preto ešte majú v záverečnej časti šancu zabojovať o body. Ďalšia tretina sa začne približne o 19:02.

40:00

38:57
    Ďalšia tutovka Zlína! Z ľavej strany najprv nebezpečne strieľal Holík, brankár Kings vyrazil, pričom následná dorážka skončila tesne mimo!

37:58
    A mohlo to byť pre hostí ešte veselšie! Po prihrávke spoza brány sa ocitol v bezprostrednej blízkosti brány nekrytý Pospíšil, jeho zakončenie ale skvele vyrazil brankár Bziňák!

37:10

Hostia majú predsa dôvod na radosť! V závere tretiny totiž vyrovnali hru, z čoho rezultuje aj zníženie náskoku domácich. Nenápadnou strelou od modrej čiary prekonal domáceho brankára TOMÁŠ PAP!
    Asistencia : Matěj Vondruška

Góly a asistencie: 2. Štorcel (Marušiak), 6. Hanák (Zvara, Bölcs), 12. Štorcel (Szabó, Marušiak), 22. Jankovský (Jančovič), 24. Klein (Hanák, Nemec), 25. Jankovský (Vojsovič, Kuták), 27. Kovalčík (Klein, Zvara), 41. Marušiak (Szabó, Vojsovič), 58. Marušiak (Jankovský) – 2. Holík (Vondruška, Petura), 15. Nesrsta (Měštánek, Martyčák), 38. Pap (Vondruška), 54. Galuška (Měšťánek, Strosil)

Paneuropa Kings Bratislava: Bziňák (Orlík) – Vojsovič, Kuták, Štorcel, Marušiak, Szabó – Tekáč, Pečimut, Aschenbrier, Jankovský, Jančovič – Michal Simon, Kovalčík, Hanák, Zvara, Klein – Bölcs, Nemec, Slovík, Marek Simon, Kalina
    UTB Zlín: Dočkal (25.Kučera) – Paksi, Strosil, Pospíšil, Martyčák, Nesrsta, Měšťánek, Malota, Petura, Holík, Vondruška, Šudoma, Pap, Sedláček, Galuška, Šimon, Kašpar

Rozhodca: Orolín – Uličný, Mašlonka