Paneuropa Kings – UTB Zlín 9:4 (kon.)
Paneuropa Kings Bratislava
9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
UTB Zlín
Pondelok 10.02.2014, 17:15 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v Ružinove, Bratislava • European University Hockey League

57:40
    Paneuropa Kings dali gól!

Po krásnej kombinácii zvyšuje už na 9:4 presnou strelou do vinkla MAREK MARUŠIAK!
    Asistencie: Boris Jankovský

53:44
    UTB Zlín dal gól!

Zlín znižuje po presnej strele VILÉMA GALUŠKU!
    Asistencie : Erik Měšťánek, Jan Strosil

40:37

Peknou strelou spomedzi kruhov sa presadzuje MAREK MARUŠIAK a hneď na začiatku tretej časti zvyšuje náskok Kings!
    Asistencie : Patrik Szabó, Richard Vojsovič

37:10

Hostia majú predsa dôvod na radosť! V závere tretiny totiž vyrovnali hru, z čoho rezultuje aj zníženie náskoku domácich. Nenápadnou strelou od modrej čiary prekonal domáceho brankára TOMÁŠ PAP!
    Asistencia : Matěj Vondruška

26:06

Fantastická druhá tretina Kings pokračuje ďalším gólom v hosťujúcej sieti! MÁRIO KOVALČÍK strieľal vo výbornej pozícii najprv mimo, odrazený puk od mantinelu však na dvakrát úspešne dorazil do siete!
    Asistencie : Mário Klein, Rastislav Zvara

25:00

Jeden krajší gól ako druhý dnes vidia diváci na ružinovskom zimnom štadióne! Vojsovič pekne potiahol puk do pásma, nahral naľavo BORISOVI JANKOVSKÉMU a ten vymietol ľavý horný roh Dočkalovej brány!
    Asistencie : Richard Vojsovič, Juraj Kuták

23:03

Skvelý úvod Kings do druhej tretiny pramení v ďalší presný zásah do hosťujúcej brány! V skrumáži sa najlepšie zorientoval MÁRIO KLEIN!
    Asistencie : Miroslav Hanák, Peter Nemec

21:01

Zdalo sa, že Dočkal puk po strele od modrej čiary pokryje, ten mu však prepadol a končí v bráne! Z gólu sa raduje BORIS JANKOVSKÝ!
    Asistencia : Dalimír Jančovič

14:42

Bezprostredne po nevyužitej tutovke Marušiaka hostia odpovedajú kontaktným gólom! Strelou z pravého kruhu prekvapil Orlíka TOMÁŠ NESRSTA!
    Asistencie : Erik Měštánek, Tomáš Martyčák

11:38

Tak toto bola priam lahôdková akcia v podaní Kings! Po ďalšom prečíslení troch proti dvom najprv dobre akciu rozohral Marušiak, ktorý uvoľnil Szabá a ten z prvého dotyku našiel DÁRIUSA ŠTORCELA, ktorý skóroval do odkrytej brány!
    Asistencie : Patrik Szabó, Marek Marušiak

5:52

Takmer okamžite po ubránenej presilovke vyrazili dopredu traja hráči Kings, prečíslili súpera v pásme a po nezištnej prihrávke Zvaru skóruje MIROSLAV HANÁK!
    Asistencie : Rastislav Zvara, Martin Bölcs

1:37

Hostia takmer bleskovo vyrovnávajú! Po peknej akcii a strele z ľavého kruhu je strelcom RADEK HOLÍK!
    Asistencie : Matěj Vondruška, Adam Petura

1:14

Domáci využili úvodný nápor na rýchly vedúci gól! Po peknej akcii sa presadil strelou do odkrytej brány DÁRIUS ŠTORCEL!
    Asistencia : Marek Marušiak

Góly a asistencie: 2. Štorcel (Marušiak), 6. Hanák (Zvara, Bölcs), 12. Štorcel (Szabó, Marušiak), 22. Jankovský (Jančovič), 24. Klein (Hanák, Nemec), 25. Jankovský (Vojsovič, Kuták), 27. Kovalčík (Klein, Zvara), 41. Marušiak (Szabó, Vojsovič), 58. Marušiak (Jankovský) – 2. Holík (Vondruška, Petura), 15. Nesrsta (Měštánek, Martyčák), 38. Pap (Vondruška), 54. Galuška (Měšťánek, Strosil)

Paneuropa Kings Bratislava: Bziňák (Orlík) – Vojsovič, Kuták, Štorcel, Marušiak, Szabó – Tekáč, Pečimut, Aschenbrier, Jankovský, Jančovič – Michal Simon, Kovalčík, Hanák, Zvara, Klein – Bölcs, Nemec, Slovík, Marek Simon, Kalina
    UTB Zlín: Dočkal (25.Kučera) – Paksi, Strosil, Pospíšil, Martyčák, Nesrsta, Měšťánek, Malota, Petura, Holík, Vondruška, Šudoma, Pap, Sedláček, Galuška, Šimon, Kašpar

Rozhodca: Orolín – Uličný, Mašlonka