Grodig – Admira Wacker Mödling 2:1 (kon.)
2:1 (1:0)
Admira Wacker Mödling
cz Utorok 17.12.2013, 20:30 • Untersberg-Arena • Rakúska Bundesliga

Tímto se s Vámi loučím. (22:22:11)

Mohli jsme vidět velice zajímavé útkání. Již od začátku hráli lépe domácí. Odměnou za to byl gól, ale poté začali hosté útočit a hra se vyrovnala. Do konce poločasu se již nic nestalo. Druhý poločas začali zase aktivněji hosté, ale naopak byli to domácí, kdo dal druhý gól. Sice ke konci zápasu se jim podařilo snížit, ale to už ni neznamenalo. Díky tomu domácí vítězí 2:1.

90+1
    Předčasně do sprch míří Tomi, když nesmyslně sundal k zemi Katzera.

89
    Admira právě vstřelila branku!
    Tak dočkali jsme se snížení když ISSIAKA OUEDRAOGO, kdyrý prostřelil vše, co mu stálo v cestě a snižuje na rozdíl jedné branky.

89
    Nyní se sám na brankářem hnal Huspek, ale brankář mu chytře míč odkopnul.

86
    Hosté zase začali vytahovat růžky, ale Weber pokazil přihrávku a je rázem po šanci.

83
    Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je stal Toth.

82
    Domácí mají zápas pevně ve svých rukou.

80
    Poslední střídání hostů přišel Katzer a odešel Thürauer

77
    Grödig právě vstřelil branku!
    Po přímém kopu se prosazuje STEFAN NUTZ, který vystřelil zhruba z třiceti metrů a střela skočila až v brance. Brankář neměl šanci.

76
    Velká šance domácích Tomi nedokázal uklidit míč do odkryté branky. To jej může ješte do konce zápasu mrzet.

74
    Nyní skvěle zasáhnul Kuttin, ale míč vyrazil na roh. Rohový kop se domácím moc nepodařil, protože hostující obrana míč zpracovala a odkopla do bezpečí.

71
    Domácí nyní zkouší nějak vstřelit druhý gól a pojistit si výhru, ale zatím se jim to nedaří.

68
    Další potrestaný hráče je Ouédraogo.

Držení míče 53% : 47%.

65
    Nyní jsou u míče zase více domácí. Aktivita hostů pomalu, ale jistě upadá.

63
    Druhé střídání hostů odchází Schick a přichází Sax.

61
    Žlutou kartu obdržel Tomi. Za to že poslal k zemi Totha.

60
    Womoraud teď naprosto geniálně obešel dva domácí obránce, ale bohužel pro Admiru, třetí jej už obral o míč.