4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
VŠEMvs MANAGERS Bratislava
Streda 04.12.2013, 19:00 • ZS Luďka Šajky • European University Hockey League

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

Sportu zdar a hokeji zvlášť. Vítám vás u onlajn přenosu ze zápasu Evropské univerzitní hokejové ligy mezi domácím UTB a VŠEMvs MANAGERS Bratislava.

UTB Zlín
    Tým ze Zlína je momentálně na poslední místě tabulky, když ve třech zápasech nedokázal uhrát jediný bod. Připsal si porážku proti univerzitě z Trenčína, PEVŠ Bratislava a naposledy nestačil na Univerzitu Karlovu.

Hosté za sebou mají zatím jen jedno utkání a to utkání vítězné. Poradili si s STU Bratislava v poměru 4:1. V tabulce jsou tak o dva body právě před domácím UTB.

00:01

01:05
    Utkání začalo v rychlém tempu. Střela už byla k vidění na obou stranách.

02:54
    Dvě minuty za podražení si jde odpykat domácí Pospíšil.

03:33
    Hosté se drží v pásmu, ale žádné výraznější šance si zatím nevypracovali.

03:59
    Na trestnou nyní odchází hostující Granec. Počet hráčů na ledě se vyrovná.

04:31
    Zlínský Strojil je dalším vyloučeným. Jde si odsedět dvě minuty za podražení.

05:31
    Zatím se více vylučuje, než hraje. Dalším hráč míří na trestnou lavici. Tentokrát na straně bratislavských.

06:34
    I přes všechna vyloučení jsme ještě pořádnou gólovou šanci neviděli. Hráči se jen zmohli na střeli z dálky.

07:46
    UTB se při snaze rychle přejít do protiútoku vystavilo do ofsajdu.

08:57
    Tvrdá střela od modré, kterou domácí brankář vyráží betony.

10:27
    Hra je poměrně svižná, ale žádné gólové příležitosti k vidění stále nejsou.

11:02
    Hráčská lavice hostů byla potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Zlínští budou mít možnost přesilovky.

11:58
    Domácímu UTB se příliš nedaří, hosté vyhazují.

12:18
    Hosté se opět osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

13:06
    Nyní se Kučera vyznamenal proti střele z bezprostřední blízkosti. Předvedl skvělý zákrok lapačkou.

15:27
    UTB rozjíždí útočnou akci zpoza své brány.

16:06
    Nakonec se domácí dostali až k brance, ovšem střela útočícího hríče mířila do boční sítě.

16:46
    Rána od mantinelu a brankář Matúš schoval puk ve své výstroji.

17:11
    Obrovská šance domácího týmu. Útočník zlínských se dostal do samostatného úniku, zvolil střelu a lapačku, ale Matúš si s ní poradil.

17:50
    Střela hostujícího hráče zpoza kruhů a Kučera puk drží ve své náruči. Bude se vhazovat.

18:36
    Zlínští se drží v útočném pásmu a tlačí hosty.

18:44
    Přesilovka pro UTB. Bratislavský hráč hákoval a musí si jít odsedět dvě minuty.

19:26
    Nebezpečné střela z kruhu, ale gólman Matúš si s ní poradil.

20:00

20:01

20:30
    První střela druhé třetiny ze strany UTB, měl ji na starosti Martyčák, ale trefil jen boční síť.

21:24
    Nyní si zachytal i domácí brankář, který musel krýt střelu z kruhu.

22:23
    Další zásah brankáře Bratislavských, tentokrát lapil střelu od modré.

23:19
    UTB Zlín dal gól!
    Martyčák vyslal tvrdou střelu na bránu, kterou Matúš jen vyrazil k dojíždějícímu MARKU POSPÍŠILOVI a ten ji doklepl do sítě. Asistence: Tomáš Martyčák

24:56
    Rozhodčí přerušuje hru. Ofsajd na straně bratislavských.

25:28
    Zblokovaná střela zlínských a bude se tak vhazovat v útočném pásmu UTB.

26:05
    Za úder do oblasti hlavy a krku byl trestem na 5 + dokonce zápasu potrestán Filip Winklar.

27:25
    Zlínští si vytvořili tlak. Nesrsta poslal přihrávku z kruhu na modrou, kde se do puku z první opřel JAN STROJIL a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Roman Nesrsta

28:42
    UTB je při chuti a jejich přesilovka pokračuje. Na branku hostí jde jedna střela za druhou.

29:57
    Bratislavským se konečně povedlo vyhodit a UTB tak začíná od vlastní brány.

30:42
    Rozhodčí nařídil trestné střílení pro hostujícího Hodcovského, který byl v úniku faulován.

30:42
    Hodcovský se rozjel k nájezdu, pokusil se brankáře oklamat otočkou, což se mu nepovedlo, a tak je stav stále 2:0 pro domácí UTB.

32:05
    Nyní byla k vidění šance i na straně domácích. Matúš však střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil.

33:36
    Domácí tým odskakuje již na rozdíl tří branek. ROMAN NESRSTA se vřítil do útočného pásma, vystřelil z kruhu a svou ránu umístil mezi betony brankáře. Bez asistence.

34:26
    Zlínský Strojil vyhodil puk mimo mantinely a tak si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

35:13
    Holík se dostával do vyložené šance. Jel sám na Matúše, ovšem v rozhodující chvíli upadl a nakonec nedošlo ani na střelu.

36:27
    Domácí hrají v plném počtu.

37:38
    Pospíšil hledal před bránou volného Martyčáka, ale v poslední chvíli do přihrávky vložil hůl bratislavský obránce.

38:41
    Povedená druhá třetina z pohledu domácího týmu nekončí. Martyčák vyslal střelu zápěstím pouze do betonu brankáře. Naštěstí pro UTB byl poblíž TOMÁŠ PAP, který střelu uklidil do sítě. Asistence: Tomáš Martyčák, Roman Nesrsta

40:00

Druhá třetina patřila jednoznačně domácímu UTB, To vstřelilo čtyři branky a udělalo důležitý krok k prvnímu vítězství v EUHL. Ovšem ještě není konec, stát se může ledacos, uvidíme co přinese třetí třetina.

40:01

40:08
    Buly pro domácí a ti mají puk ve svém pásmu na hokejkách.

40:49
    Galuška prověřil Matúše střelou od mantinelu. Brankář hostí puk chytil a zase rychle vrátil do hry.

41:27
    Hosté rozjíždí útočnou akci zpoza své klece.

41:49
    Dostali se za bránu UTB, ale tam o kotouč opět přišli.

42:34
    Kvitek (MAN) dostal 2+2 minuty za hákování a potom za zdržování hry. Domácí tak čeká čtyřminutová přesilovka.

43:17
    Hosté byli pod tlakem, ale nyní se jim povedlo dostat puk pryč z pásma.

44:03
    Po střele domácích, se dostali k puku hostující hráči a puk vyhodili přes všechny čáry.

44:45
    Za krosček si jde na dvě minuty sednou Just (MAN). UTB čeká přesilovka 5 na 3.

45:13
    Matúš se vytáhl proti střele, která na něj šla z nějakých čtyř metrů přímo před bránou.

46:38
    Domácí drželi puk v pásmu, kombinovali stříleli, ale Matúš odolal. Štěstí při něm stálo, když před odkrytou bránou zlomil hůl Martyčák.

46:57
    Hosté se ubránili. Nyní byla jejich útočná akce přerušena ofsajdem.

46:57
    Oddychový čas hostí.

47:48
    Domácí fanoušci si zpívají Vysoký jalovec a hostům čas rychle ubíhá. Pokud chtějí ze zápasem něco udělat, mají nejvyšší čas.

48:40
    Kašpar (UTB) si jde odpykat trest za faul loktem a hosty čeká přesilová hra.

49:12
    Zlínští vysokoškoláci však drží puk na hokejkách, šetří čas v útočném pásmu a hlídají si vedení o čtyři góly.

50:00
    V polovině poslední třetiny a při přesilovce bratislavských je puk za jejich bránou.

50:42
    Domácí tým je opět v pěti.

50:57
    Střela Crmana byla zblokována zlínskou obranou do ochranné sítě. Bude se vhazovat po levici Kučery.

51:14
    Puk je vinnou hostí na tribuně. Vhazování se přesouvá na obrannou modrou zlínských.

52:00
    Martyčák si najel do útočného pásma a provětral Matúšovu lapačku.

52:53
    Matuš Mucha se ocitl v gólové šanci, když dostal přihrávku z opačné strany, ale nestačil prostřelit rychle se přesouvajícího Kučeru.

54:42
    Zlínští si zakombinovali a trochu i pohráli z obranou hostí. Ta ale za přispění Matúše odolala.

56:17
    2+2 minuty za podražení a poté za krosček obdržel Filip Crman (MAN).

57:00
    Tak pozor! Nyní se na ledě strhly dvě bitky.

57:00
    Tresty 5 + do konce zápasu byli potrestání tito hráči:
    Domácí: Šimon, Kašpar, Pospíšil, Dourtek
    Hosté: Hudcovský, Drobný, Lednář, Hochman
    Všichni si odnesli tresty za hromadnou bitku.

58:42
    Zápas už se jen dohrává. Na puku jsou domácí. Snad se vše obejde bez dalších rvaček.

60:00

Je za námi poměrně zajímavé utkání. Ve druhé třetině byly k vidění čtyři góly domácího týmu a ty také o osudu celého zápasu rozhodly. V poslední části hry jsme se už jen dočkali množství vyloučení a především bitky všech hráčů na ledě v 57. minutě, která vznikla po faulu na domácího hráče. Podstatné však je, že výhru a první body do tabulky si připisují hráči domácího UTB.

To je pro dnešek ze stadionu Luďka Čajky vše. Loučím se s vámi a zase někdy napočtenou. (21:24:38)

Michal Sedláček

Góly a asistencie: 24. Pospíšil (Martyčák), 28. Strojil (Nesrsta), 34. Nesrsta, 39. Pap (Martyčák, Nesrsta)

UTB Zlín: Kučera (Dočkal) – Gazda, Strojil, Pap, Měšťánek, Šudoma, Hořelka, Pospíšil, Nesrsta, Martyčák, Čech, Holík, Galuška, Sedláček, Kašpar, Dourtek, Vondruška, Šimon
    VŠEMvs MANAGERS Bratislava: Matúš – Just, Kvitek, Granec, Hudcovský, M. Mucha, T. Mucha, Drobný, Derčamík, Winklar, Crman, Lednář, Dobrovodský, Hochman, Kocka, Dišmanec, Slučiak