Letohrad – Plzeň 1:0 (1:0 po s.n.) | Hr. Králové – Most 3:2 (kon.) | Jihlava – Kert Park Praha 1:3 (kon.)
Karviná – Kladno 2:6 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třinec – Vlašim 2:4 (kon.)
HBC Pardubice
4:3 (2:0, 0:3, 2:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
cz Sobota 23.11.2013, 16:00 • H.A.K. ARENA PARDUBICE • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Právě nám skončilo extraligové utkání, které mělo velmi zajímavý průběh. V první třetině Pardubice zaslouženě plnili roli favorita. Ve druhé třetině ovšem díky velmi častým vyloučením hosté po zásluze otočili vývoj utkáni. Rozhodla třetí třetina, ve které Pardubice otočili utkání. 20 sekund před koncem rozhodl o vítězství FILIP

Na dalším utkání v Pardubicích se s vámi bude těšit Antonín Polák (17:53:54)

45:00

44:40
    Oddechový čas pro hosty.

44:40
    Pardubice právě vstřelily branku!

Domácí pravděpodobně rozhodují utkání. V samém závěru napřáhl od modré PETR FILIP a vše prostřelil. Asistence Pavel Kubeš

44:31
    Střela Filipa od modré nadělala hostující obraně velké starosti

44:19
    Domácí jsou ve velkém tlaku, hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění