Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Nedeľa 17.11.2013, 14:00KHL

V tretej tretine, ktorá sa viac menej už iba dohrávala, sme videli jediný presný zásah, z hokejky Ľjuduchina, ktorý sa presadil vo vlastnom oslabení. Po zápase konštatujeme to, že Minsk ostáva na poslednom mieste Západnej konferencie. Domáci Neftechimik zaznamenal tretie víťazstvo za sebou a bojuje o play-off. Ďakujem vám za pozornosť pri tomto onlajne a prajem pekný zvyšok nedele. Zajtra úspešný vstup do nového pracovného týždňa. (16:14:37)

60:00

59:00
    Domáci dohrávajú zápas v útočnej tretine.

58:12
    Drozd rozohráva akciu z poza vlastnej brány.

58:00
    Do konca zápasu nám ostávajú dve minúty.

56:38
    Sudnicin by si v posledných minútach mohol kľudne zájsť na kávu, nemá totiž absolútne žiadnu prácu.

55:12
    Do konca zápasu nám ostáva ešte päť minút. Dočkáme sa ešte niečoho zaujímavého ?

54:00
    Dlho sa hralo bez prerušenie, čo už neplatí. Cibák v postavení mimo hru.

52:55
    Milovzorov prenikol po pravom krídle pred Lalendeho, ktorého však neprekonal.

52:00
    Domáci fanúšikovia ešte ženú svoj tím dopredu, za ďalším gólom.

51:05
    Domáci rozohrávajú z poza vlastnej brány. Zápas sa už prakticky len dohráva v hrobovej atmosfére. Všetci by už chceli asi koniec zápasu.

50:00
    Do konca zápasu nám ostáva desať minúť.

49:50
    Domáci presilovú hru nevyužili. Krajíček je späť na ľadovej ploche.

49:05
    Hostia sa dokázali oslobodiť a vyhodiť puk do bezpečia.

47:50
    Lukáš Krajíček dostal dvojminútový trest. Presilová hra aj pre domáci tím.

46:33
    Domáci v plnom počte. Hosťom nielenže sa nepodarilo v presilovej hre skórovať, no dokonca inkasovali. O zápase je už rozhodnuté.

45:55
    Nižnekamsk dal gól!
    Domáci zvyšujú svoj náskok vo vlastnom oslabení ! Do brejku sa po buly dostal ROMAN ĽJUDUCHIN, ktorý sa dostal do samostatného zakončenia a Lalendeho prekonal parádne zrealizovaným blafákom. Bez asistencie.

45:18
    Sudnicin si poradil so strelou Platta.

45:00
    Bieloruskému tímu sa v presilovke vôbec nedarí.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 8. Jegor Milovzorov (Petr Koukal), 19. Roman Ľjuduchin (Bez asistencie), 29. Andrej Taraťuchin (Bez asistencie), 32. Petr Koukal (Dmitrij Kosmačjov, Jegor Milovzorov), 46. Roman Ľjuduchin (Bez asistencie) – 3. Alexander Materuchin (Alexej Jefimenko), 24. Zbyňek Irgl (Geoff Platt, Alexej Kalužnyj)

Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Mamedov) – Bělov, Mamašev, Kosmačjov, Berezin, Beljakov, Šulakov – Koukal, Kolář, Milovzorov – Tolpenko, Cibák, Osala – Ljuduchin, Taraťuchin, Truňjov – Rybin, Chochrajkov, Kulikov, Polygalov, Jakimov
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Lalande) – Krajíček, Goroško, Šinkjevič, Kaznaděj, Nogačjov, Filičkin – Kaljužnyj, Irgl, Stas – Platt, Surový, Chouinard – Jefimenko, Matěruchin, Kitarov – Drozd, Dadonov, Lopačuk, Gavrus, Kirjuščenkov

Rozhodca: Bukin, Rogačjov – Medvěděv, Sazonov