HC Slovan – Topoľčany 7:2 (kon.) | Skalica – Nitra 2:1 (1:0 po s.n.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 1:5 (kon.)
Zvolen – Spišská N. Ves 3:5 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 7:4 (kon.) | Trenčín – Košice 6:4 (kon.)
MsHK Žilina
1:5 (0:0, 1:4, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 17.11.2013, 10:30Extraliga juniorov

Hokejisti MsHK DOXXbet po včerajšej výhre nad lídrom z HC Košice 4:3 pp dnes na domácom ľade útŕžili prehru s Liptovským Mikulášom 1:5. Liptáci si tak pripísali v tento víkend druhú výhru na ľade súpera, keď včera boli úspešný v Trenčíne 6:1. (12:50:31)

60:00

58:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Gól strelil IVAN BREZNIAK.
    Asistencia: Jakub Sukeľ.

55:57
    Andrej Lištiak – L. Mikuláš – 2. min. – sekanie.

43:š0
    Patrik Števuliak – L. Mikuláš – 2. min. – krošček.

40:01

V druhej tretine padlo spolu 5 gólov. Ako prvý sa v 22. min. presadil domáci Rogoň. Lenže od tohto momentu sa do čierneho triafali len hostia. V 23. min. vyrovnal Kabáč, 29. min. S. Danko, 34. min. Janček a v 36. min. druhým gólom v zápase Kabáč. V druhej tretine sa zvýšila aj početnosť streľby. Domáci vystrelili 11 a hostia 12 krát. Rozhodcovia udelili 4 dvojminútové a jeden desať minútový trest.

40:00

35:23

Gól strelil MICHAL KABÁČ.
    Asistencie Andrej Laco.

33:50

Gól strelil ERIK JANČEK.
    Asistencie: Andrej Lištiak, Filip Danko.
    Gól z presilovky.

33:24
    Patrik Holák – Žilina – 2. min. – podrazenie.

31:46
    Peter Klačko – Žilina – 2. min. – sekanie.

30:30
    Tomáš Janči – L. Mikuláš – 2. min. – hra z vysokou hokejkou.

29:17
    Rastislav Slota – Žilina – 10. min. nešportové správanie – osobný trest

28:04

Gól strelil SAMUEL DANKO.
    Asistencie: Jakub Šukeľ, Ivan Brezniak.

22:38
    Matej Bača – Liptovský Mikuláš – 2. min. – faul lakťom.

22:11

Asistencie: Sebastián Potocký, Andrej Laco.

21:05
    Žilina dala gól!

Gól strelil PATRIK ROGOŇ.
    Asistencie: Milan Dolinajec, Tomáš Čičala.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 22. Patrik Rogoň (Milan Dolinajec, Tomáš Čičala) – 23. Michal Kabáč (Sebastián Potocký, Andrej Laco), 29. Samuel Danko (Jakub Šukeľ, Ivan Brezniak), 34. Erik Janček (Andrej Lištiak, Filip Danko), 36. Michal Kabáč (Andrej Laco), 59. Ivan Brezniak (Jakub Sukeľ)

MsHK Žilina: Buliš -
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, F. Danko, S. Danko, Janči, Kučera, Pida, Škandera – Janček, Lištiak, Števuliak – Brezniak, Sukeľ – Potocký, Kabáč, Laco -

Rozhodca: Lajčiak – Gajdošík, Hronský