Zvolen – Poprad 6:7 (po pr.) | B. Bystrica – Spišská N. Ves 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nitra 0:3 (kon.)
Žilina – Košice 4:3 (po pr.) | Skalica – Topoľčany 5:4 (po pr.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.)
HKM Zvolen
6:7 (3:2, 3:4, 0:0)
HK Poprad
Sobota 16.11.2013, 14:00Extraliga juniorov

Po predĺžení sa stávajú víťazom tohto divokého zápasu hostia z Popradu výsledkom 7:6. Víťazný gól strelil Štrauch, ktorý zároveň dnes dosiahol Hattrick. Pekný zvyšok dňa vám praje Miroslav Revaj. (16:21:52)

63:45
    Poprad dal gól!
    A je rozhodnuté ! Minútu pred koncom zápasu využívajú hostia presilovku a strieľajú gól na 7:6 z ich pohľadu !
    Autorom gólu je ANDREAS ŠTRAUCH, ktorý tak strieľa HATTRICK !
    Asistencia : Vojsovič, Kramár.

61:52
    Parobok ( HKm Zvolen ) – 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Riadny hrací čas nám víťaza neurčil. Zápas bude teda pokračovať predĺžením.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

44:05
    Kucej ( Hkm Zvolen ) – 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

43:06
    Suchomer ( HKm Zvolen ) – 2 minúty za hákovanie.

40:01

Druhá tretina sa skončila. V nej sa odohrala divoká prestrelka, po ktorej je zatiaľ stav 6:6 ! V zápase padal gól za gólom, domáci boli stále vo vedení, dokonca už viedli 6:4 ale hostia sa nevzdali a dokázali vyrovnať na 6:6 ! Uvidíme ako sa bude vyvíjať 3.tretina.

40:00

35:49
    A je to 6:6 !
    Nevídané veci sa teraz dejú v zápase. Beží 35.minúta a mi sme videli 12 gólov !
    Autorom tohto gólu je : ANDREAS ŠTRAUCH.

26:20
    Pavličko ( HKm Zvolen ) – 2 minúty za podrazenie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 5. Parobok (Koch, Mendel), 8. Fekič V. (Mendel), 16. Mendel (Fekiač V.), 23. Jakubík (Ľupták), 31. Fekič V. (Mendel, Parobok), 33. Kucej (Klonga, Fekič V.) – 7. Lapšanský (Babinský, Jenčo), 10. Štrauch (Kremenčík, Vojsovič), 22. Jenčo (Štrauch), 31. Tomečko (Štrauch, Kramár), 36. Vojsovič (Štrauch, Tomečko), 36. Štrauch (Vojsovič, Tomečko), 64. Štrauch (Vojsovič, Kramár)

HKM Zvolen: Petrík – Fekiač F. , Tóth, Fekiač V. , Parobok, Mendel – Pohanka, Klonga, Kucej, Balko, Koch – Suchomer, Gábor, Ľupták, Horváth, Jakubík – Parničan, Majerík, Grelneth
    HK Poprad: Široký – Kramár, Šterbák, Štrauch, Tomečko, Vojsovič – Hrehorčák, Jenčo, Kasanický, Babinský, Lapšanský – Sawicki, Bjalončík, Krmenčík, Bielec, Ženčuch – Paczkowski, Ďurčo, Kasaj, Pavličko

Rozhodca: Vojtek – Rojík, Valko, Neuzer

Diváci: Zimný štadión Zvolen