HK Slavia STU – Paneuropa Kings 6:5 (kon.) | UK Kings Prague – Gladiators 8:1 (kon.)
HK Slavia STU Bratislava
6:5 (2:1, 1:3, 3:1)
Paneuropa Kings Bratislava
Pondelok 11.11.2013, 17:00 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu Bratislava • European University Hockey League

59:45
    Galko dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

59:19
    Lištiak dostal trest dve minúty za hrubosť a päť minút za napadnutie hlavy a krku, Michal Simon dve minúty za hrubosť a päť minút za napadnutie hlavy a krku. Ivanyi dostal dve minúty za napadnutie.

59:19
    Množstvo osobných súbojov vyústilo v hormadnú bitku, budeme vylučovať.

58:59
    Bzinák vykorčuľoval z bránky na striedačku, power – play Kings.

57:05
    STU Bratislava dala gól!
    Rýchly brejk STU končí krásnym gólom v bránke Bzináka, ktorý dosiahol dnes výborný MARIÁN BYSTRIČAN. Asistencia: Radko Langfelder.

54:48
    Je vyrovnané, k streľbe napriahol RICHARD HAJDUK a nedal Bzinákovi žiadnu šancu. Asistencia: Marián Bystričan.

54:01
    Krásny gól od modrej v podaní MICHALA GALKA, ktorému ideálne po modrej prihral Radko Langfelder. Galko prestrelil Bzináka v bránke. Asistencie: Radko Langfelder a Marián Bystričan.

53:51
    Za seknutie dostáva dve minúty Jankovský, presilovka piatich proti trom pre STU.

53:29
    Kuták dostal dve minúty za hákovanie, ak chce STU s výsledkom ešte niečo urobiť, nech sa páči.

53:29
    Kanda vystrelil v prečíslení, bol však faulovaný, Marušiak sa už k dorážke nedostal, pekná akcia STU.

50:35
    Lištiak z ľavej strany pekne vystrelil, bol z ťažkého uhla, Bzinák jeho puk ukryl do svojej lapačky.

49:00
    PEVŠ Bratislava dala gól!
    BORIS JANKOVSKÝ z ľavého kruhu švihom prehodil Snopka v bránke, Kings využíva presilovku o jedného hráča. Asistencie: Miroslav Bobocký a Ivan Ósko.

48:32
    Chyba v strednom pásme Kings, do brejku sa dostal Andrej Štefánik, Bzinák šiel na ľad a Andrej ho nedokázal prehodiť, obrovská šanca STU zostáva nevyužitá.

47:51
    Za napadnutie vylúčený hráč STU Marián Bystričan. Kings hrá presilovku štyroch proti trom.

47:07
    Za hrubosť vylúčení na strane domácich Rastislav Paukovček, za hostí Adam Kubic. Hráme štyria proti štyrom.

43:48
    Podrazenie a dve minúty pre Tomáša Kučeru, presilovku si zahrá Paneurópska VŠ Kings.

42:24
    Na modrú dostal puk Marušiak, nakorčuľoval vpred, spoza pravého kruhu vystrelil, Snopek jeho puk vyráža, dobrá šanca Kings.

37:56
    Rýchla akcia Kings a puk končí za Snopkovym chrbtom, keď svoju šancu dokázal premeniť MAREK MARUŠIAK. Asistencie: Patrik Szabó a Richard Vojsovič.

35:12
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostáva dve minúty Mário Klein, presilovú hru bude hrať STU.

33:15
    Z medzikružia krásne vystrelil Ósko, Snopek jeho strelu vyráža a puk posiela na pravú stranu k mantinelu.

31:17
    Kings zamkli po vyhranom buly STU v pásme a vyrovnávajú. Autorom gólu MAREK MARUŠIAK, ktorý puk usmernil do bránky STU po prihrávke Richarda Vojsoviča. Asistencie: Richard Vojsovič a Patri Szabó.

30:52
    Chyba pri striedaní domácich, trest dostáva hráčska lavica STU, trest odsedí Štefánik. Presilovka Kings.

29:07
    STU našla na výzvu rýchlu odpoveď, hneď z nasledujúceho útoku premieňa svoju šancu MARIÁN BYSTRIČAN, ktorý zúžitkoval prihrávku Mareka Kandu. Asistencia: Marek Kanda.

28:42
    Akcia hostí končí gólom, najskôr puk na medzikružie dostal Vojsovič, vystrelil a prestrelil bránku, k puku sa dostal PATRIK SZABÓ a nedal Snopkovi šancu. Asistencia: Richard Vojsovič.

27:53
    Od modrej krásne vystrelil Vojšovič, Snopkovi puk z lapačky vypadol, akciu za bránkou STU dohráva Kings.

27:16
    Za hákovanie dostal dve minúty Dvorštiak, presilovku si zahrá Paneurópska VŠ Kings.

26:00
    Snopek vyráža ďalšiu peknú strelu, ktorú z ľavého kruhu príklepom poslal Fabo, Kings pri chuti.

24:30
    Szabó dostal puk na modrú, neprihral kolegovi v prečíslení dvoch na jedna, vystrelil, Snopek najskôr puk vyráža, po dohrávanej akcii Kings sa tesne pred bránkoviskom dostal znovu Szabó dokonca do dvojnásobného zakončenia. Snopek kráľom svojej klietky zmenu skóre nepripustil.

21:32
    Obrovská šanca Mareka Simona, stál pred bránkoviskom, dostal puk na hokejku, Snopek šiel na ľad a Simon ho nedokázal prehodiť.

20:25
    Hajduk krásne poslal diagonálnou prihrávkou puk do pásma, našiel na ľavom kruhu korčuľujucého Gogu, ktorý pohotovo vystrelil, Bzinák poslal puk do rohu klziska.

18:51
    Strelou spoza ľavého kruhu preveril Bzinákovu pozornosť Bystričan, gólman hostí puk kryje vo svojej rukavici.

17:27
    Goga z medikružia krásne vystrelil, Bzinák jeho puk vyráža späť do hry!

16:19
    Pekná akcia v podaní Kleina, ktorý sa z pravej strany rútil na Snopka, vystrelil, gólman puk zráža do ruhu klziska.

13:29
    BORIS GOGA zúžitkoval prihrávku Richarda Hajduka a nedal Bzinákovi žiadnu šancu. STU sa ujíma rýchlym gólom vedenia. Asistencia: Richard Hajduk.

11:46
    Krásna kombinácia STU, Bzinák prekonaný po strele spred bránkoviska od MAREKA KANDU, ktorý zúžitkoval ideálnu prihrávku od Mariána Bystričana. Asistencie: Marián Bystričan a Michal Galko.

10:13
    Dve minúty za hrubosť vyfasoval Fabo, STU bude hrať prvú presilovú hru v zápase.

08:38
    Achberger sa snažil presekať spred bránkoviska puk za Snopkov chrbát, Snopek ho však vychytal a STU vyváža puk von zo svojho pásma.

04:05
    Krásna akcia hráčov Kings, do prečíslenia sa dostali Marušiak a Klein, Marek Marušiak našiel prihrávkou cez obrancu na druhej strane MÁRIA KLEINA, ktorý nedal Snopkovi žiadnu šancu. Asistencie: Marek Marušiak a Patrik Szabó.

02:49
    Fabo v prvej šanci zápasu, z pravej strany nakorčuľoval na gólmana, Snopek jeho puk vyráža do rohu klziska, STU ho berie pod svoju kontrolu.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 12. Kanda (Bystričan, Galko), 14. Goga (Hajduk), 30. Bystričan (Kanda), 55. Galko (Langfelder, Bystričan), 55. Hajduk (Bystričan), 58. Bystričan (Langfelder) – 5. Klein (Marušiak, Szabó), 29. Szabó (Vojsovič), 32. Marušiak (Vojsovič, Szabó), 38. Marušiak (Szabó, Vojsovič), 49. Jankovský (Bobocký, Ósko)

HK Slavia STU Bratislava: Snopek (Poništ) – Rendek, Langfelder, Brix, Galko (C), Štefánik, Ruman, Palko, Kučera – Hajduk, Goga (A), Lištiak – Kanda, Bystričan, Paukovček – Jakubička, Porubský (A), Klima – Franko, Dvorštiak, Minárik
    Paneuropa Kings Bratislava: Bzinák (Lajo) – Vojsovič (A), Kubic, Kovalčík (C), Nemel, Kuták, Ósko, Ivanyi, Michal Simon – Szabó, Marušiak, Klein – Achberger, Bobocký (A), Jankovský – Slovík, Kalina, Fabo – Zvara, Marek Simon, Havelka

Rozhodca: Orolín – Stanzel, Zelený