Prešov – Nitra 0:1 (kon.) | Košice – Zlaté Moravce 0:2 (kon.) | Trnava – Trenčín 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Senica 3:2 (kon.) | Žilina – Ružomberok 3:0 (kon.) | Myjava – B. Bystrica 2:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
3:2 (0:0)
FK Senica
Sobota 27.04.2013, 14:30Niké liga

Slovan si v záverečných minútach postrážil výsledok a pripisuje si tak do tabuľky potrebné 3 body a možno práve toto víťazstvo bude práve to, kôli ktorému po konci súťaže získa Majstrovský titul.

Odomňa je to pre túto chvílu všetko, budem sa na Vás tešiť pri ďaľšom online prenose. Na záver by som vám chcel zaželať príjemný zvyšok dňa. (16:30:22)

90+
    Halenár sa dostal k strele, no pálil nepresne.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Bagayoko poslal loptu zo svojej kopačky len na tribúny.

89
    Po obrovskom Putnockého kikse netriafa prázdnu bránu Kóňa.

88
    Kopúnek zastavil Kalabišku nedovolene, nasleduje priamy kop pre hostí zo Senice.

87
    Záverečné minúty budú ešte velmi napínavé, uvidíme či sa Senici podarí vyrovnať, alebo si Slovan tesné víťazstvo podrží.

86
    Posledné striedanie aj na strane domácich, Halenár nahradí v zápase Milinkoviča.