Lille OSC
3:3 (2:0)
FC Sochaux
cz Piatok 26.04.2013, 20:30 • Grand Stade Lille Métropole • Ligue 1 Uber Eats

Fanoušci Lille jsou po ukončení zápasu v šoku, protože to co předvedli jejich svěřenci v posledních minutách zápasu je těžko pochopitelné. Lille až do 79. minuty vládlo utkání a vedlo pohodlně 3:0. Hosté ale předvedli nevídaný závěr utkání a dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Lille se na konci zápasu snažilo dostat znova do vedení, ale hosté si tento cenný bod vzít nenechali. Lille si tedy dnes velmi zkomplikovalo postup do evropských pohárů.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc. (22:27:44)

90+4
    Hostující obrana tlak Lille ustála a hlavní rozhodčí Kalt ukončuje dnešní utkání.

90+3
    Domácí rozjíždí zřejmě poslední útok zápasu.

90+3
    De Melo se dopustil útočného faulu. Rozehrávat budou hosté.

90+2
    Pedretti centroval do vápna hostí a Pouplin si vyběhl pro míč, který mu sice prvně vypadl z rukavic, ale nakonec jej dokázal udržet.

90+1
    Po rohovém kopu Lille se dostal do zakončení Pedretti, ale jeho pokus hlavou zastavila pozorná obrana.

90
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 3 minuty.

89
    Nyní už Lille kombinuje na útočné polovině.

88
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Balmont, přichází De Melo.

88
    Domácí jsou velmi zaskočeni a čelí tlaku hostí.

87
    Sochaux vstřelilo branku!
    Neskutečné se stalo skutečností! K exekuci přímého kopu se postavil VINCENT NOGUEIRA a střelou do pravé šibenice vyrovnává!

86
    Sochaux bude zahrávat přímý kop z ideální pozice pro ohrožení Elanovi branky.

84
    Další volný kop hostí končí brankou v síti Elana, který předvedl velkou hrubku, když si nepohlídal střelu VINCENTA NOGUEIRY, která mířila do prostředka branky.

83
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Martin, přichází Pedretti.

81
    Hosté se snaží o vstřelení další branky, která by závěr zápasu velmi zdramatizovala. Domácí ale pozorně brání.

79
    Sochaux zahrávalo volný kop, který dokázalo přetavit v branku, když si na centrovaný míč naběhl CÉDRIC KANTÉ a pravačkou překonal Elana.