San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.) | Columbus – Minnesota 0:3 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (kon.)
Washington – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – NJ Devils 3:2 (1:0 po s.n.)
Anaheim – LA Kings 4:3 (3:1 po s.n.)
Florida Panthers
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Ottawa Senators
cz Pondelok 08.04.2013, 00:01 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Hokejisté Ottawy trochu smolně prohráli na půdě Floridy a prohloubili tak svou současnou krizi. Soupeře sice jasně přestříleli, jenže zuby si vylámali na skvělém brankáři Clemmensonovi, který je strůjcem floridského úspěchu. Panteři i tak již nemají příliš mnoho šancí na play-off, Senátoři ještě budou bojovat. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci. (02:49:15)

60:00

59:53
    Zřejmě tu máme poslední vhazování.

59:50
    Ottawa bude hrát posledních 10 vteřin 6 na 4, dvě minuty za hákování si musí odsedět Mathias.

59:43
    Hosté hrají v šesti v poli, Greeningovu ránu likviduje skvělý Clemmensen.

59:12
    Smith pálí mimo, Turris znovu Clemmensena nepřekonal. Hosté si berou oddechový čas a zřejmě to zkusí v šesti v poli.

58:24
    Hosté se snaží útočit, ale Clemmensen prostě nechce inkasovat. Nyní zneškodnil i pokus Gončara.

57:12

56:59
    Další tvrdý pokus Zibanejad zneškodnil i tentokráte bezpochyby nejlepší hráč na hřišti Clemmensen.

56:13
    Dobrou ránu Alfredsona znovu chytý Clemmensen a opět přerušuje hru.

55:33
    Rána Turrise i Gončara j ale zabokována.

55:12
    Ottawě se naskýtá další možnost přesilové hry, dvě minuty za hákování Condry si musí odsedět Mueller.

54:34
    Na druhé straně podobně naložil se svým pokusem Greening.

54:14
    Do střely se opřel Huberdeau, razance ale byla na úkor přesnosti.

53:08
    Hra se začíná hodně kouskovat, domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

51:51
    Hra je přerušena a následuje druhá komerční přestávka třetí třetiny.

51:29
    Florida je povzbuzena brankou a přidává na tempu, Bjugstadovu ránu kryje Anderson.

50:46
    Florida právě vstřelila branku!
    Teď se už ale dočkal a Panteři využívají přesilovou hru, k tomu dávají velmi důležitou branku. Po bleskurychlé přihrávce propálil vše před sebou již zmiňovaný DMITRIJ KULIKOV. Asistence: Shawn Matthias, Brian Campbell

50:35
    Hodně nebezpečný je Kulikov, ten ale Andersona nyní nepřekonal.

50:30
    Ve stejnou chvíli Howden prověřil Andersona.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 22. Goc (Fleischmann, Kopecký), 51. Kulikov (Matthias, Campbell) – 13. Conacher (Silfverberg, Zibanejad)

Florida Panthers: Clemmensen (Markström) – Strachan, Campbell, Kulikov, Kuba, Gudbranson, Brennan – Mueller, Matthias, Huberdeau – Kopecký, Goc, Fleischmann – Skille, Bjugstad, Howden – Parros, Timmins, Upshall
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Gončar, Wiercioch, Gryba, Methot, Benoit, Phillips – Alfredsson, Turris, Latendresse – Silfverberg, Zibanejad, Conacher – Neil, Smith, Greening – Condra, Regin, Kassian

Rozhodca: Hasenfratz, Pollock – Barton, MacPherson